7 вересня стартує ювілейний, 10-й турнір «Кузнецовська піраміда» пам’яті Віталія Магдича, започаткований ГО «Рідне місто» в далекому 2010-му році.
Ювілейний X міський турнір з більярду "Кузнецовська піраміда", пам'яті Віталія Магдича відбудеться 7,8,14 вересня у БК "Lion"
Сергій Цапенко у парі із Іриною Грицюк стали переможцями ІІ міського турніру вільної піраміди "Гаряча куля-2019"
Перемогу у VI традиційному турнірі "Адреналіновий weekend-2019" святкував Віталій Крупич
Пара ВІктор Босик та 10-річна Настя Орєхова стали переможцями першого в історії місцевого більярду турніру з вільної піраміди серед змішаних пар.
ІІ рейтинговий турнір чемпіонату міста 2019 року підкорився Віталію Крупичу.
У Лізі "Lion Club" зіграно майже 4 тури. Вже визначилися гравці, що претендуватимуть на вихід у 1/4 фіналу, також через поразки на старті турніру є гравці, яким це буде вкрай важко зробити.
Анастасія Орєхова та Владислав Будник у своїх вікових категоріях стали переможцями ІІ міського дитячого турніру "Більярдні канікули-2019"
Найсенсаційніший турнір в історії КМФСБ виграв Віктор Босик. Він став єдиним представником топ-10 поточного рейтингу федерації на п'єдесталі цього турніру
Початок весни для більярдної спільноти міста ознаменувався стартом сезону в емоційному, витонченому, естетично привабливому жіночому більярді.

Сторінка 1 із 15