"Кузнецовська піраміда" - міський більярдний турнір, що має свої традиції, свою історію, свої неповторні особливості.
Дванадцятий за ліком міський турнір з більярду "Кузнецовська піраміда" відбудеться 11-12 вересня в більярдному клубі "Lion"
До 30-ї річниці відновлення Незалежності України у Вараші відбувся турнір із вільної піраміди з продовженням із символічною назвою "Перша 30-ка"
Вараська міська федерація спортивного більярду до 30-ї річниці Незалежності України проводить турнір з вільної піраміди з продовженням!
Цьогорічний "Адреналіновий weekend" приніс Святославу Продащуку першу в кар'єрі особисту перемогу у рейтингових турнірах.
Великою кількістю цікавих зустрічей, першим п'єдесталом Андрія Пупенка та класичним фіналом "Босик-Крупич" - ось чим увійде в історію місцевого більярду ІІ рейтинговий турнір з динамічної піраміди
Чемпіонат міста продовжиться 22 травня, коли відбудеться ІІ рейтинговий турнір з динамічної піраміди
Матчева зустріч збірна РАЕС - збірна міста по інтризі, напруженості, накалу пристрастей перевершила всі очікування організаторів, гравців, вболівальників. Переможець протистояння не був визначений до останнього ігрового дня.
Із 18 по 25 квітня більярдний клуб "Lion" стане ареною вкрай цікавого протистояння - збірна працівників РАЕС кидає виклик збірній міста Вараш
Комбінована піраміда поступово стає улюбленою дисципліною для Віктора Босика, адже за останні сезони він виграв пять із девяти турнірів із цієї дисципліни.

Сторінка 1 із 18

Пошук по сайту