Як срібло стало золотим

Другий турнір з парної піраміди завершився перемогою Олександра Юдіна та Івана Герасимчука, які перекували минулорічне «срібло» у повноцінне «золото».

Почався турнір 21 лютого. 15 пар були розподілені на 4 групи. Як і завжди, ігри проходили в запеклій боротьбі, але особливо несподіваних результатів не принесли. Очікувані фаворити пробилися до фінальної вісімки, де компанію їм склали дебютанти наших змагань – пари Дацький/Фокін та Дацький/Яйченя з Рафалівки.

 А ось перше коло «швейцарки» принесло дуже несподівані результати. І головними героями знову стали наші дебютанти, які перемогли Дядечка/Заскалька та Юдіна/Герасимчука відповідно. У битві новачків за прямий вихід до півфіналу сильнішими виявилися Дацький/Фокін, а в «матчі смерті» Олександр та Іван в контровій партії подолали Геннадія з Романом.

В нижній половині сітки обійшлося без сенсацій: пара Босик/Профатілов з однаковим рахунком 2:1 здолала опір Сергіїв Матвійчука та Цапенка і сімейної пари Олександра та Ірини Грицюків, «помстившись» за поразку в минулорічному півфіналі.

На хвилі успіху Юдін/Герасимчук, перегравши Грицюків, не залишили жодного шансу Василям Дацькому та Фокіну в півфіналі-3:0. У другому півфіналі, до якого змогли пробитися Ігор Максимюк та наймолодший гравець турніру Дмитро Швирид, три партії точилася вперта боротьба, але більша зіграність та турнірний досвід Віктора та Сергія дозволили взяти верх в четвертій-3:1.

В матчі за «бронзу» Дацький/Фокін довели невипадковість своїх успіхів-3:1! Наші вітання!

Ну а фінал вмістив в собі все те, за що більярд має мільйони прихильників: майстерні удари, шалену інтригу, емоції та холодний розсуд. Першу і третю партії виграли Віктор і Сергій, другу і четверту - Олександр і Іван. В контровій партії шальки терезів коливалися до останнього: 7:7 і, після короткої серії тактичних ударів, Іван Герасимчук красивим «свояком» через весь стіл приносить перемогу своїй парі!

Завершився турнір традиційною церемонією нагородження переможців, які отримали грошові премії та почесні грамоти.

Наостанок хочу подякувати всім учасникам змагань, КМФСБ, більярдному клубу «Піраміда» за прекрасно проведені змагання.

 

Сергій Профатілов, учасник турніру

Додаткова інформація

Пошук по сайту