У комбінованій піраміді немає рівних Юрію Михальчуку

Долю першого місця другого турніру поспіль вирішує восьма куля при рахунку 7-7 в контровій партії.

Саме таким став «ендшпіль» фінального поєдинку І рейтингового турніру з комбінованої піраміди між Юрієм Михальчуком та Ігорем Максимком.

У наднапруженому і красивому поєдинку перемогу здобув Михальчук. Шлях до перемоги у Юрія був дуже складним. Програвши у групі Олександру Грицюку, а у першій зустрічі «олімпійки» і Віктору Босику, майбутній чемпіон завдяки неабиякій спортивній витримці та майстерності із нижньої сітки пройшов тернистий шлях і заслужено посів в перше місце.

Гарну і виважену гру протягом турніру показав Ігор Максимюк, здобувши шість перемог і поступившись лише у фіналі.

Бронзовим призером став дуже стабільний останнім часом Антон Дєдул.

Далі  за всіх  гостей по турнірній сітці пройшов володимирчанин Геннадій Дядечко. Він четвертий.

До особливостей турніру слід віднести сенсаційне не потрапляння до сімки найкращих призерів рейтингу КМФСБ минулого року – Олександра Грицюка, Віктора Босика та Віталія Крупича.

Також потрібно відмітити непогану, як для дебютанта, гру 17 річного школяра Дмитра Швирида. Вийшовши із групи із другого місця, в основній сітці Дімі не вистачило насамперед досвіду – 12 місце в підсумку.

Підтвердили не випадковість третього місця на турнірі за парної піраміди Василь Фокін та Василь Дацький. Перший замкнув чільну десятку,  а Дацький став тринадцятим.

Вже вдруге більярдисти міста вирішили приєднатися до благородної справи допомоги нашим військовим, які захищають кордони держави від російського агресора. Кошти у сумі 2800 грн. були передані заступнику командира військової частини 3045 Павлу Жарікову і будуть використані для придбання портативного акумулятора.

 

Додаткова інформація

Пошук по сайту