Михальчук виграв другий турнір поспіль

Вперше за час проведення змагань КМФСБ один більярдист виграв два турніри поспіль. Обігравши в драматичному фіналі Олександра Грицюка, ним став Юрій Михальчук.

18,25,26 квітня 25 спортсменів боролися за першість у ІІ рейтинговому турнірі чемпіонату міста з більярду. Відповідно календарного плану ігровою дисципліною стала динамічна піраміда. Гравці скучили за «динамікою», що і не дивно, адже за волею календаря  останнього разу у неї змагалися ще у вересні 2014 року.

Традиційне попереднє жеребкування сформувало шість груп. До олімпійки за регламентом виходили 2 кращі гравці із групи.

Групою «смерті» стала група «С», куди потрапили Михальчук Юрій, Крупич  Віталій, Заскалько Роман та Швирид Дмитро. Про напруженість боротьби свідчить той факт, що жоден учасник квартету не уникнув поразок. У результаті до наступного кола потрапили Юрій та Віталій.

Уінших групах обійшлося без сенсацій – до наступного раунду вийшли Віктор Босик, Сергій Цапенко, Максимюк Ігор, Заскалько Михайло, Профатілов Сергій, Юдін  Олександр, Герасимчук Іван, Дєдул Антон, Грицюк Олександр, а також новачок більярдних змагань Юрій Левчук.Вихід Ольги Дєдулвже давно не вважається несподіванкою.

У першому турі «олімпійки» найцікавішим матчем стала зустріч між Михальчуком та Максимюком. У напруженій контровій партії перемогу здобув майбутній чемпіон.

Після двох поразок із турніру вибули Профатілов, Ольга Дєдул, Левчук і Юдін.

Не змогли потрапити до шістки кращих Крупич і Герасимчук, поступившись відповідно Максимюку і Цапенку. Сергій Цапенко став головним відкриттям турніру. Помітний прогрес у грі дозволив йому здобути три перемоги. І лише  у зустрічі за вихід у фінал нижньої сітки у наддраматичному поєдинку Сергій поступився Віктору Босику 1-2.

У матчі за вихід у фінал турніру яскраву гру показали Олександр Грицюк та Віктор Босик. Завдяки декільком фантастичним і головне вчасно забитим шарам фіналістом став Грицюк.  У Віктора Босика «бронза».

Третій турнір поспіль долю фіналу вирішує контрова партія. Впродовж всього турніру Юрій Михальчук обрав просту, але як виявилося правильну тактику – не помилятися самому і майже завжди використовувати помилки суперників. Як підсумок - чудовий результат за стабільної гри.

Як завжди призери змагань були нагороджені грамотами та призами від КМФСБ.

ІІІ рейтинговий турнір відбудеться 30, 31 травня, 6,  7 червня. Дисципліною знову стане комбінована піраміда.