Тренування як запорука перемоги

Саме цілеспрямовані тренування, на думку учасників турніру, стали головною складовою успіху на турнірі з комбінованої піраміди Олександра Юдіна.

Колишній беззаперечний лідер кузнецовського більярду не сходив на першу сходинку п’єдесталу вже більше двох років.

Взагалі даний турнір став дуже щедрим на несподіванки. Вже за підсумками групової стадії, у якій 24 учасники були розділені на 6 підгруп, до «олімпійки» не вийшли такі сильні гравці, без яких давно не обходилися вирішальні стадії - Ігор Максимюк, Віталій Крупич, Іван Герасимчук та Олександр  Грицюк.

Головною сенсацією ж другого раунду змагань стали дві поразки та вибуття з турніру переможця цьогорічних змагань і відповідно першого номера рейтингу Юрія Михальчука.

Повернувшись до змагань після майже двохрічної перерви, досить несподівано четверте місце на турнірі виборов Володимир Гряділь.

Гру Романа Заскалька - бронзового призера - можна охарактеризувати як майстерну, але нестабільну.

Фінальну пару гравців, дивлячись на їх гру, спрогнозувати було не важко. Олександр Юдін та Сергій Матвійчук демонстрували впевнену гру у всіх матчах, і могли на початку зустрічей давати суперникам два-три шари «фори».

 Фінальний поєдинок пройшов на фоні нервів і втоми. За вже давньою традицією фіналів долю першого місця вирішувала «контрова» партія. І тут досвід, витримка і психологічна стійкість принесли ветерану перемогу. Олександр Юдін стає першим.

Переможець та призери були нагородженні грамотами КМФСБ, медалями та грошовими призами.

Щира подяка від КМФСБ партнеру проведення турніру ФОП Іванову Володимиру Анатолійовичу (магазин мебельної фурнітури) за надану фінансову допомогу.

А вже незабаром на кузнецовських більярдистів чекає наступний турнір. 18 липня у СОК «Адреналін» (м.Луцьк) відбудеться четвертий рейтинговий турнір з вільної піраміди.

 

Додаткова інформація

Пошук по сайту