"Адреналіновий weekend-2015"

Вдруге Кузнецовська міська федерація спортивного більярду обирає місцем проведення чергового рейтингового турніру чемпіонату міста більярдний клуб «Adrenalin» спортивно-оздоровчого комплексу «AdrenalinSiti», що у місті Луцьку.

Саме там, 18 липня, 19 більярдистів з Кузнецовська та Володимирця визначали переможця у змаганнях з вільної піраміди.

Традиційно турнір проходив у два етапи - груповому та з вибуванням після поразки.

Вже черговий раз принцип посіву гравців себе виправдав. Жеребкування дало майже рівні за складом учасників групи. Виділялася лише група «А», куди потрапили Юдін, Крупич та Герасимчук.

В іграх у групах із несподіванок слід відзначити дві поразки чемпіона попереднього турніру Олександра Юдіна та вихід до наступного кола змагань абсолютного дебютанта змагань під егідою КМФСБ Юрія Волошановського.

Перші два тури «олімпійки» залишили за бортом турніру Івана Скибу, Геннадія Дядечка, Володимира Гряділя, Юрія Волошановського.

У ніжній сітці за вихід до півфіналу змагалися шестеро - Сергій Профатілов, Іван Герасимчук, Сергій Матвійчук, Сергій Цапенко, Олександр Грицюк, та Віталій Крупич. У боротьбі нервів сильнішими виявилися Олександр та Віталій.

Півфінали між пройшли із суттєвою перевагою майбутніх фіналістів. В.Босик із рахунком 2-0 переміг В.Крупича, а Р.Заскалько ще впевненіше здолав О.Грицюка.

У зустрічі за третє місце, як і минулого року, розгніваний поразкою у півфіналі Олександр Грицюк з «сухим» рахунком обіграв Віталія Крупича.

Фінал став копією минулорічної вирішальної зустрічі. Віктор Босик легко і невимушено перемагає у першій партії, а потім поступається супернику у напружених наступних. Як наслідок, Роман Заскалько вперше стає переможцем турніру.

У загальному заліку після чотирьох турнірів лідером рейтингу КМФСБ став Віктор Босик із 224 заліковими балами, другий Сергій Цапенко – 212, замикає трійку лідерів Олександр Грицюк із 200 очками.

Кузнецовська міська федерація спортивного більярду дякує більярдному клубу «Адреналін» за гостинність, партнерське сприяння у проведенні турніру.

Наступним етапом чемпіонату, вже менш ніж за місяць, 5 вересня, стане «Кузнецовська піраміда» - рейтинговий турнір з динамічної піраміди.

Додаткова інформація

Пошук по сайту