Зарічнянський марафон

28 серпня команда КМФСБ на запрошення Зарічнянської районної федерації спортивного більярду взяла участь у «Кубку Полісся-2015».

Честь Кузнецовська відстоювали чотири найкращих гравці за рейтингом федерації: Віктор Босик, Сергій Цапенко, Олександр Грицюк та Сергій Профатілов.

Прибувши у Зарічне о 10-30, наші хлопці хотіли якнайшвидше потрапитити додому. Але не так сталося, як гадалося…

Ще до обіду, зарічнянці пообіцяли виграти, бо то мов їх кубок! Наші хлопці відповіли достойно, і почалася «заруба» за перемогу!!!

На обід пішли за перевагою Кузнецовська 8-7, але свинна відбивна та зарічнянська малясовка дали господарям фору: 11-10 на користь зарічнянців…

Поспілкувавшись із Президентом нашої федерації, який попередив, що як програємо-ночуватимемо у Полицькому кар’єрі, хлопці вирішили, що так не гож, і Сергій Цапенко не помітив їх лідера, Миколу Полюховича! 12-11!!! Але марно, Андрій Полюхович, прокативши Шофера Профатілова, робить знов +1 задля Заріччя!!!

І тут взяв слово Віктор Босик, який був найкращим серед земляків! І виграв він, та виграв і «Профєссор Саша» Грицюк, і  АКСергій Цапенко  і Шофер Профатілов!!! Коротше, аплодували зарічнянці нашім пацанам, бо грали вони добре і зробили 22-16 без варіантів!!!

От вам і марафон, з 11-00 до 23-30, коли Віктор Босик і Микола Полюхович погодились не догравати свою зустріч, яка не мала вже ніякого турнірного сенсу…

КМФСБ висловлює подяку всім зарічнянцям: Руслану Миколайовичу, Сергію Петровичу та його дружині, родині Полюховичів, Анатолію Відінчуку, Сергію Череповичу і, особливо, зарічнянському автодору - за хайвей! Просто за бездоганну дорогу! Володимирець,ау-у…

Додаткова інформація

Пошук по сайту