Друга вершина Романа Заскалька

5,6 та 12 вересня відбувся вже VI міський турнір з більярду  "Кузнецовська піраміда", присвячений пам’яті голови громадської організації «Рідне місто» Віталія Магдича.

           Традиційно організаторами турніру стали громадська організація «Рідне місто» та Кузнецовська міська федерація спортивного більярду.

           Партнерами змагань виступили більярдний клуб «Піраміда», таксі «22222», фірма «Наші меблі» (ПП Мирончук О.М.).

           Ігровою дисципліною стала улюблена багатьма місцевими гравцями  динамічна піраміда.

           Згідно положення 26 учасників із Кузнецовська, Володимирця та Зарічного були поділені на 7 груп. За підсумками групової стадії до другого кола пробилися 14 гравців – Заскалько, Федаюк, Грицюк, Гіль, Цапенко, Волошановський, Босик, Левчук, Матвійчук, Омельчук, Михальчук, Максимюк, Юдін, Якубишин.

               Змагання стадії плей-офф принесли багато несподіваних результатів. Багато сильних гравців змушені були волею жереба  зустрітися на ранніх стадіях. Зокрема, перший і другий номери рейтингу Босик і Цапенко зіграли далеко до вирішальних зустрічей. 2-1 на користь Сергія. Але і для Цапенка цей турнір не став вдалим – лише 8 місце.

           Хороший результат показав нечастий гість турнірних більярдних баталій Ігор Омельчук – він п'ятий.

            Поступившись у підвалі сітки Заскальку 0-2, третє місце посів Олександр Грицюк.Те, що фінальний поєдинок між Юрієм Михальчуком та Романом Заскальком буде упертим ніхто не сумнівався. Суперники по черзі виходили вперед 1-0, 1-1, 1-2, 2-2. У традиційній для цьогорічних фіналів контровій партії сильнішими нерви виявилися у Романа. Заскалько виграє другий турнір поспіль. Вітаємо!

            Результати турніру вкрай заплутали ситуацію у загальному заліку КМФСБ цього року. Вперше на звання абсолютного чемпіона міста 2015 року реально претендують п’ятеро гравців – Грицюк, Михальчук, Босик, Цапенко, Заскалько. Все вирішиться на грудневій відкритій першості РАЕС з вільної піраміди.

           Ускладний для країни час даний турнір місцеві більярдисти вирішили зробити благодійним. Кошти у сумі 2900 гривень, зібрані під час проведення змагань, були передані Рівненському військовому госпіталю для лікування поранених бійців АТО.

Додаткова інформація

Пошук по сайту