Адреналіновий урок

15 листопада 2015 команда КМФСБ на запрошення більярдного клубу «Адреналін» взяла участь в матчевій зустрічі у форматі «8 на 8».

Нашу команду представляли Віктор Босик, Сергій Цапенко, Олександр Грицюк, Олександр Юдін, Сергій Матвійчук, Сергій Профатілов, Віталій Крупич та Ігор Максимюк. Очолював делегацію кузнецовських гравців голова КМФСБ Якубишин Сергій Григорович.

Ігровою дисціпліною була обрана «Московська піраміда» за старими правилами. Згідно формату змагань, кожен гравець мав зіграти по чотири зустрічі з представниками команди-супротивника.

Діставшись Луцька біля 9-ї години ранку, наші хлопці мали можливість бодай трохи потренуватися, щоб звикнути до нових для себе столів. Забігаючи наперед, хочу сказати, що ці самі столи і зіграли вирішальну роль у кінцевому результаті.

З першої гри стало зрозуміло, що «легкої прогулянки» цього разу не буде – адреналінівці були налаштовані рішуче, та і вдома рідні стіни, тобто столи, допомагають. Лучани грали просто, але надійно, використовуючи майже всі помилки наших гравців. До того ж, неозброєним оком було помітно, що «московка» є основною грою Лук’янюка і компанії. До речі, з наших гравців досвід гри в «москву» мали тільки двоє. Але, як відомо, поганому танцюристу завжди щось заважає…

Будемо відверті - нерадісний фінальний рахунок за іграми (7:25) цілком на совісті кузнецовців. Хто заважав показати свої найкращі можливості? Більярдний бог? Можливо, але, сподіваючись на нього, не треба «почивати на лаврах», а підходити до таких зустрічей з максимальною концентрацією, тим більше, що адреналінівці нічим екстраордінарним не запам’яталися, окрім згаданої вище надійності і ,може, більшим, ніж в нас, фартом. Так що виділити серед наших гравців немає кого, окрім Сергія Цапенка, який звів свій мікроматч до нічиєї 2:2.

І все ж наостанок хочу подякувати всім гравцям за те бажання, з яким вони відгукнулися на це запрошення – не будемо забувати, що всі виїздні турніри відбуваються за власний кошт, та відзначити їх родини за розуміння і позитивне ставлення до «знекровлення» сімейного бюджету.

Окрема подяка власнику БК «Адреналін» Сергію Лук’янюку за бездоганну організацію змагань, всім адреналінівцям за той урок, який вони надали команді КМФСБ…

До речі, команда БК «Адреналін» запрошена до Кузнецовська на командний турнір з вільної піраміди в форматі «4 на 4» (парна піраміда), який відбудеться орієнтовно в січні – лютому 2016 року. Прагнемо реваншу!!! ;))))

 

Сергій Профатілов, гравець команди КМФСБ.

Додаткова інформація

Пошук по сайту