Олександр Грицюк взяв участь у "Lviv Open"

20-22 листопада у Львові відбувся міжнародний турнір з вільної піраміди Lviv Open  пам`яті Романа Коваля.

Участь у турнірі взяли 128 більярдистів із 35-ти українських міст. Про рівень змагань свідчить склад учасників: Ярослав Тарновецький, Володимир Перкун, представники юнацької збірної країни ( Клєстов, Рибалко, Годулян, Матвєєв, Сальніков, Осичнюк, Родіонов), Станіслав Хоруженко і Владислав Дерев`янко, Андрій Сеник і Марк Блєшко, Олег Мачтаков, ветеран вітчизняного більярду Анатолій Маліванчук та багато інших.

Я в перше  брав участь у змананнях такого рівня, представлявши Кузнецовську міську федерацію спортивного більярду. У команду підтримки увійшла дружина Ірина, яка була тренером і вболівальником одночасно.

У дебютному матчі виграв у львів`янина, вірменського походження Мікаеля Хачатряна з рахунком 4:0. Не скажу, що легко- перші партії я виграв 8:0 і 8-2. Але в третій  Мікаель зібрався і мав перевагу 6:2, але потім почав помилятися і рахунок став 8:7 на мою користь. Перемога в четвертій була справою техніки.

По сітці турніру після  перемоги над Хачатряном, я мав грати з переможцем поєдинку Тарновецький-Маліванчук. Чесно скажу, дуже хотів зіграти з Тарновецьким-нечасто доводиться зіграти з чемпіоном світу. Але, на жаль, ветеран  в контровій переміг Ярослава з рахунком 8:6.

За перших дві партії у зустрічі з 70 – ти річним чемпіоном Європи серед ветеранів я підійшов до столу три рази, логічно програвши 0-8, 0-8. Чесно кажучи, був шокований. У третій нічого не змінилося - 3-8 на користь Маліванчука. Лише у четвертій партії, завдяки тактиці відігрувань, вдалося перемогти 8-7. П’яту взяв Анатолій, як наслідок 4-1 на користь Маліванчука.

Другого ігрового дня моїм суперником був Артур Лі  з Києва.Першу партію я вів з рахунком 6-3, але програв 6-8. У дрій за два підходи забив 6 куль і майже повірив у перемогу, але Артуру чудовим ударом розбив піраміду і зрівняв рахунок. Маючи шанс в еншпілі партії виграти, через хвилювання та брак досвіду, ним не скористався. У підсумку - 6-8. Третя партія знову 6-8. В останній моїх партії на турнірі суперник забив шість куль з розбиву і майже не залишив мені шансів 8-2.

У турнірі брав участь Єгор Жуковський, чемпіон України, який був суддею на одному з турнірів під егідою КМФСБ у Кузнецовську. Хочу подякувати йому за підтримку, настанови та поради.

У підсумку від турніру залишилося дуже багато позитивних вражень. Сподобалася дружня атмосфера турніру, спілкування з учасниками з різних куточків країни, можливість багато чому навчитися. Ірина отримала можливість наживо побачити гру  виконанні справжніх професіоналів та сфотографуватися з ними.

Для себе вирішив якомога частіше брати участь у змагання такого рівня – воно того варте!