Подвійна перемога Юрія Михальчука

5,6,12,13 грудня відбувалися ігри 5 відкритої першості РАЕС з вільної піраміди,присвяченої Дню енергетика.

Цей турнір став заключним у чемпіонаті міста з більярду 2015 року.

Перші два турнірні дні відбувалися ігри в групах - 24 учасника змагалися  за вихід до «олімпійки». І вже тут не обійшлося без сенсацій – Олександр Грицюк, Віктор Босик та Олександр Юдін, гравці чільної шістки поточного рейтингу КМФСБ,  не зуміли подолати сито кваліфікації.

12 грудня за результатами групового раунду боротьбу за першість продовжили 12 більярдистів -  Ю.Михальчук, С.Матвійчук, С.Профатілов, І.Максимюк, Р.Заскалько, С.Цапенко, В.Крупич, Г.Дядечко, Є.Гарбаринін, В.Пашко, І.Герасимчук, В.Гіль.

Перші два тури панувала напружена боротьба – у цей час на турнірі були відсутні «сухі» матчі. Спортсмени «билися» за якомога вищі місця в турнірі, що дало б заповітні бали для річного рейтингу.

Четвертим став Сергій Профатілов, третій – Роман Заскалько. Шляхи учасників фіналу кардинально різнилися. Юрій Михальчук переміг у всіх матчах по верхній сітці, дійшов до фіналу. Геннадій Дядечко ж, після поразки у другому турі, змушений йти тернистим шляхом нижньої сітки.

Фінал є фінал. У ньому були і красиві удари, які зривали оплески глядачів, і великі серії, і, звичайно, ж контрова партія.  Перемогу у ній , а заразом  і у турнірі здобув Михальчук.

Ця перемога дозволила Юрію Михальчуку зайняти перше місце за підсумками усіх змагань, які проводилися під егідою КМФСБ у цьому році. Вітаємо із заслуженим успіхом.

Переможець і призери були нагороджені грамотами і призами від Організації молоді РАЕС та первинної профспілкової організації ВП "Рівненська АЕС".