До правил «Динамічної піраміди» внесено зміни!

        З 1 січня 2016 року вносяться зміни до правил «Динамічної піраміди».  

        Відповідно Регламенту офіційних Міжнародних змагань спортивного сезону 2016 зміни стосуватимуться правила виконання удару з руки та порядку продовження гри після порушення правил.

Отже, під час проведення офіційних змагань з «Динамічної піраміди» слід керуватися нижченаведеною редакцією п. 5.2 та п. 7 правил цієї гри:

…5.2. Замість забитого битка гравець знімає зі столу одну з прицільних куль за своїм вибором, кладе її на свою полицю і вводить биток у гру ударом з руки з будь-якого місця столу. При цьому забивати в лузу можна тільки прицільну кулю.
Якщо при ударі з руки в лузу падає биток, то удар вважається неправильним і штрафується (див. П.7). Після зняття штрафної кулі суперник вводить биток у гру ударом з руки з будь-якого місця столу.

Якщо при ударі з руки, окрім битка, в лузу падає і прицільна куля, то вона не зараховується і виставляється. Після виставлення неправильно забитої прицільної і зняття штрафної прицільної кулі суперник вводить биток у гру ударом з руки з будь-якого місця столу ....

... 7. Штрафи за порушення. У разі порушення правил суперник знімає зі столу будь-яку прицільну кулю (за своїм вибором) і кладе її на свою полицю. Така куля називається штрафною. Вона знімається після виставлення всіх неправильно забитих і куль, що вискочили.

Якщо биток забитий неправильно або вискочив за борт, то після зняття штрафної кулі суперник вводить биток у гру ударом з руки з будь-якого місця столу (при цьому забивати в лузу можна тільки прицільну кулю).

Якщо після порушення биток не вийшов з гри (залишився на столі), то після зняття штрафної кулі суперник має право:

(а) продовжити гру ударом з руки з будь-якого місця столу (при цьому забивати в лузу можна тільки прицільну кулю); або

(б) продовжити гру з місця зупинки битка (при цьому забивати в лузу можна як биток, так і прицільну кулю).

 

Додаткова інформація