Фірмова перемога Крупича

Рейтинговий турнір з динамічної піраміди зібрав 24 учасники з Кузнецовська, Володимирця, Костополя та Рафалівки.

Перший тур, через відсутність вісімки «сіяних» гравців, видався надзвичайно багатим на поєдинки, де долю зустрічей вирішували контрові партії. Із ігор першого туру слід відзначити перемогу Омельчука над Босиком та Мясненка над Юдіним.

Після двох турів киї «зачохлили» В.Фокін, С.Орєхов, В.Гіль, Ю.Шинкарук, Р.Дорофєєв, М.Заскалько, І.Грицюк та С.Якубишин.

У матчах за «олімпійку» Дядечко переміг Ткачука 2-0, Босик  Мясненка 2-0, Максимюк Профатілова 2-1, а Юдін через відмову Омельчука пройшов в ¼ без боротьби.

З однаковим рахунком 3-1  завершилися такі чвертьфінальні поєдинки: Грицюк-Босик, Максимюк-Матвійчук, Юдін – Заскалько.

Прикладом справжньої волі до перемоги став матч Дядечко-Крупич.  У перших двох партіях Геннадій Олексійович просто не помічав суперника. У той час про якийсь «камбек» ніхто із уболівальників і не думав - настільки упевненою була гра Дядечка. Але зібравши всі сили, Віталій спочатку робить рахунок рівним 2-2, а потім у контровій партії дожимає володимирецького гравця.

Півфінали стали досить легкими прогулянками для майбутніх фіналістів. Крупич і Грицюк «всуху» 3-0  здолали Максимюка і Юдіна, які відповідно розділили третє-четверте місце.

Кульмінацією турніру і справжньою окрасою цих трьох днів змагань став фінальний матч між Віталієм Крупичем та Олександром Грицюком.  Присутні глядачі стали свідками красивого та інтригуючого поєдинку!

Застосувавши свій фірмовий атакувальний стиль гри Віталій перемагає в перших двох партіях 8-6 та 8-1. Але не той гравець Грицюк, щоб здаватися без бою. Четверта партія за Олександром 8-3. Четверна партія ж стала яскравим прикладом переваги Віталія в цьому фіналі 8-4 і 3-1 загалом. Фірмова перемога Віталія Крупича. Другий поспіль виграний фінал. Наші вітання!