Впевнена перемога на класі у Зарічному

28 червня, у день Успіння святої Богородиці, відбулася матчева зустріч команди Кузнецовської міської федерації спортивного більярду та збірної Зарічного.

Від нашої федерації для поїздки було делеговано Олександра Грицюка,  Олександра Юдіна, Юрія Левчука та Олега Ткачука!

Зарічне в цей день нас зустріло чудовою літньою спекотною погодою. Всі мешканці міста були в піднесеному настрої, оскільки саме в цей день відзначалося свято Дня селища і до чого була приурочена дана матчева зустріч.

Після офіційного відкриття турніру, яке очолював заступник голови селищної ради, відбулося жеребкування. Відразу зазначу цікаву деталь, що всі представники команди Зарічного мали одне прізвище – Полюхович, але різні  імена -  Микола, Андрій, Олександр та Василь.

Ігри матчевої зустрічі відбувалися безпосередньо у Зарічному та селі Серники,  що в 10 кілометрах від райцентру. Регламент турніру передбачав розбиття гравців на дві підгрупи по два гравці від кожної з команд. Кожна виграна партія йшла в загальну скарбничку команди.

Тож Юдін Олександр , Ткачук Олег та Полюховичі Василь та Олександр залишилися на місці, а Левчук Юрій, Грицюк Олександр  та Полюховичі Микола(батько) та Андрій(син) вирушили до Серників, де на приватному подвір’ї в облаштованій господарській будівлі знаходиться гарний більярдний зал.  Дане обістя славиться також і тим, що тут створено музей, із дуже великою колекцією фото та відеоапаратів різних часів, народних предметів, значків тощо).

У  Зарічному Ткачук вже встиг програти першу зустріч Сашкові 0-3, а в Серниках ще й не починали -  зникло освітлення. Після невеликої паузи першими до столу вийшли Грицюк  та Микола Полюхович. Початок матчу був досить нервовий для обох гравців, але Олександр першим взяв себе в руки і досить швидко завершив матч перемогою 3-1, в паралельному  матчі Юдін на класі виграв у Василя 3-0.

Левчук розпочавши гру з Андрієм  перемогою в першій партії, далі  програв три підряд, в результаті 1-3. Отже, після першого туру загальний рахунок нічийний - 7-7.

Другий тур в Зарічному розпочався з перемоги Юдіна над Олександром 3-0, а в Серниках  Грицюк у драматичному за сценарієм матчі дотиснув суперника 3-1. Хочеться зупинитися на другій партії цього матчу, оскільки Сашко повівши 6-1, думав, що перемога у нього в кишені.  Та не тут то було, Андрій зумів вийти вперед 7-6, але в самому "ендшпілі" партії Грицюк поклав два неймовірні "свояки". Ух!

Коли Левчук розпочинав свою гру з Миколою, то вже знав, що Ткачук у Зарічному у впертій боротьбі поступився Василю 0-3.  Тож для загального позитивного результату необхідно було виграти хоча б 2 партії. Юрій вирішив не тримати синицю в руках і впевнено переміг 3-0. Перемога 16-11!

Закриття турніру супроводжувалось врученням подарунків для переможців, напутніми словами та побажаннями.

Потім відбулося неофіційне закриття турніру…, але це вже зовсім інша історія.