У Суперфіналі переміг Михальчук

У головному поєдинку Суперфіналу чемпіонату міста з більярду 2016 року, що відбувся у більярдному клубі "LION" Юрій Михальчук переміг Сергія Цапенка.

Надзвичайна впертість поєдинків турніру не дала можливості завершити його 25 грудня. Із 12 учасників за підсумками жеребкування без гри у наступний раунд пройшли Сергій Цапенко, Ігор Максимюк, Геннадій Дядечко та Віталій Крупич

Інші восьмеро гравців склали такі пари:

Ю.Михальчук-Ю.Левчук 5-4

В.Босик - С.Матвійчук 5-2

О.Юдін - М.Скоропад 5-3

О.Грицюк - Р.Заскалько 5-1

У чвертьфіналах з однаковим рахунком досить легко Михальчук здолав Дядечка, а Юдін Максимюка - 5-2. У інших двох матчах долю матчів вирішувала контрова партія. Крупич обіграв Грицюка 5-4, вигравши "контру" 8-6, а Цапенко переміг Босика 5-4, забивши вирішальний шар за рахунку 7-7 в "контровій".

Ще одна драма чекала глядачів у півфіналі. Ще одна контрова партія у матчі Михальчук-Крупич. Нерви виявилися сильнішими у Юрія 5-4. Обігравши у другому півфіналі Юдіна 5-2 путівку у фінал здобув Сергій Цапенко

У матчі за 3 місце Олександр Юдін не зміг скласти гідну конкуренцію Віталію Крупич

Боротьба тривала тільки у першій частини поєдинку 2-2

Далі три партії за Крупичем і абсолютно заслужена "бронза".

Досвід участі у фінальних матчах став вирішальним фактором у головному поєдинку турніру. Коли для Михальчука участь у фіналах є доволі частим явищем, для Цапенка він став першим. Максимальна концентрація і витримка дозволили юрія перемогти 5-3 і здобути красень кубок. Також переможенць був нагороджений медаллю,грошовоювинагородою та сертифікатом на 10 годин безкоштовної гри відбільярдного клубу "LION"

КМФСБ висловлюває щиру подяку приватному підприємцю Віталію Крупичу та автомийці "ELITE" за фінансову підтримку проведення Суперфіналу.