Комбінована перемога Віктора Босика

Перший рейтинговий турнір 2017 року подарував більярдній спільності багато над цікавих матчів, емоцій, пристрастей та нового чемпіона. Після шести років сподівань і наполегливих тренувань місцевий більярдний Олімп підкорився Віктору Босику.

Цей турнір відзначився, насамперед, дуже високим рівнем конкуренції. Так, майбутній півфіналіст, Микола Скоропад у зустрічі з Іриною Грицюк був за півкроку до поразки: поступившись у першій партії, він програвав і у другій 1:6, але зумів сконцентруватися і вирвати перемогу. Ірина закрутила ще один трилер-в зустрічі навиліт з Юрієм Шинкаруком. Їх контрова партія (8:6 на користь Юрія) запам’яталась багатьом учасникам і глядачам.

А лідером по валідольних ендшпілях став чемпіон. Програвши Олександру Грицюку в верхній сітці у двох партіях, Віктор почав творити дива в нижній. В матчі з Ігором Максимюком, після «розгрому» в першій партії (1:8) Босик впевнено брав верх у другій 7:1. Але сім не вісім…Ігор зумів наздогнати суперника, мав декілька непоганих шансів на омріяний восьмий і …Віктор кладе контровий шар із серії Космос або Юпітер! У третій партії до останнього не дійшло - 8:6 на користь Босика. Далі був суперматч за вихід у півфінал з Романом Заскальком. Рахунок свідчить про над упертість боротьби -  2:1 (6:8, 8:6, 8:7) і Віктор у півфіналі. Ну не валідол?!?

До півфіналу по «верху» пробилися згадуваний вище Скоропад і Юрій Левчук, який протягом  всього турніру демонстрував стабільну і надійну гру, а по «низу» компанію Босику склав Віталій Крупич, який у матчі фаворитів здолав Олександра Грицюка.  Результати півфіналів також традиційні – контрові партії і перемоги Босика і Крупича над Скоропадом і Левчуком відповідно. До валідолу приєднався корвалол …

ФІНАЛ! Саме ФІНАЛ! Понеділок, 6 березня, з 19-00 до 0-37 вівторка, 7 березня…Четверта партія, 2:1 на користь Босика і 6:1 – перемога? Ні, панове, де грає  Крупич – свояки з Юпітера, чужі через весь стіл. 7:7 і дуплет «до себе» в середину – тримай, Вікторе, ще одну контру. У ній Босик показав дійсно чемпіонську гру: 8:5! Говорячи тенісною термінологією - гейм, сет, матч!

Матч, в якому обидва суперники були гідні один одного, але Віктор був витриманішим, точнішим і шалено бажав перемоги.

КМФСБ дякує всім учасникам турніру за показану майстерність, розуміння в питаннях організації та проведення турніру.

Наступний рейтинговий турнір чемпіонату міста відбудеться вже незабаром - 1-2 квітня у більярдному клубі «Lion» змагання з вільної піраміди.

Заявки до 30 березня за телефоном 0973860671.

Сергій Профатілов, член виконкому КМФСБ.