Адреналіновий успіх Віктора Босика

15 липня у Луцьку відбувся традиційний виїздний турнір з вільної піраміди "«Адреналіновий weekend -2017»

                                                                                                                                                              В суботу поблизу готель «Вараш»

                                                                                                                                                              Зібрався більярдистів чималий екіпаж.

                                                                                                                                                              Усі приготувались до веселої дороги

                                                                                                                                                              У кожного в очах світився вогник перемоги.

Саме такими словами хотілося б розпочати захоплюючу розповідь про черговий виїзний турнір (він же IV рейтинговий) з вільної піраміди, що відбувся в столиці Волинської «губернії» місті Луцьку.

Загалом, турніри, що ми проводимо в Луцьку для кожного завжди є чимось особливим, цікавим та захоплюючим. На таких виїзних турнірах наша велика «більярдна сім’я» вкотре зближується, загартовується та більше пізнає один одного.

Цьогоріч більярдних адреналінових емоцій захотіло відчути 19 гравців, що представляли Вараш, Володимирець та Костопіль.

Традиційне електронне жеребкування визначило пари учасників. Хтось засмутився жеребу, а хтось радів нескладній сітці.

Перший тур і перша сенсація. За четвертим столом Володимир Лукаш просто виніс 3-0 Юрія Левчука. До речі, Володимира можна сміливо назвати відкриттям турніру.

Напружені ігри даної стадії, із безліччю контрових партій, більше особливих сюрпризів не принесли. Хіба, що інтригуюча гра у верхній сітці Дядечко-Максимюк, заслуговувала на увагу. У рівній боротьбі перемогу святкував останній 2-3.

Загалом ігри проходили швидко динамічно і без якихось суперсенсаційних результатів. До несподіванок можна віднести ранній виліт нашого «костопільського майстра» Скоропада Миколи, який приїхав на турнір найпізніше, а поїхав поступившись Крупичу (1-3) та Цапенку (1-3) найраніше.

Також не можна не прокоментувати гру нашого іменинника Святослава Продащука, який у цей день вперше став призером, посівши 3 місце в турнірі, що стало відмінним подарунком до його свята. Впродовж ігрового дня Продащук обіграв Гіля, використав усі свої нервові клітини в грі з Лукашом, а потім в супергрі переміг Крупича (3-2).

У півфінал по верхній сітці пройшли Грицюк та Продащук. Із нижньої – Крупич, який досить легко переміг Левчука 3-0 та Босик, що виявився сильнішим за Цапенка 3-1. Окремо хочеться зупинитися на виступі Сергія Цапенка. Враховуючи його невдалий, якщо не сказати провальний, як для такого гравця, старт сезону, було видно, що ця машина-автомат набирає обертів, і вже впритул наближається до 10-ки кращих. Не відстаючи, в спину йому дихає його головний конкурент Ткачук, який думаю знайде «методи», щоб не пропустити вперед такого досвідченого гравця.

Півфінали. Продащук – Босик 1-3. Результат закономірний і цілком справедливий. Мені здається, що Продащук після виходу в півфінал, як то кажуть просто розслабився, і більшого йому просто не хотілося, ну а Віктору, було видно, перемога була потрібна набагато більше….

Грицюк – Крупич 2-3. Принципове протистояння. Рівна,потужна і блискавична гра від обох гравців, але як кажуть щастить сильнішим, а сильнішим в той вечір виявився Крупич.

Фінал. Босик – Крупич 3-0. Всі фіналу чекали, дехто сподівався, що в ньому не буде ні Крупича, ні Босика. Через пізню годину звучали пропозиції зіграти вирішальний поєдинок у Вараші. Але фінал відбувся, і що він буде саме таким не думав напевне ніхто. Повне фіаско стратегії на гру Віталія, і бенефіс наступальної гри Віктора. Взагалі, такої гри від Босика ми ще не бачили ніколи, і справа навіть в не її якості. Не думаю, що коли не будь він грав так швидко, ну можливо, в юності на приставці Dendy.

У фіналі було забито все, що було поставлено, без найменшого браку - в результаті чого і закономірний результат.

Хоча і Крупич зіграв досить непогано, але чомусь пригадується мені вже один такий фінал в цьому сезоні, і хоча там Віктор переміг в контрі, але манера гри в Крупича була ідентична. Можливо далася взнаки виснажлива гра проти Грицюка, а можливо це карма фіналів з Босиком, і Крупичу необхідно звернутися за допомогою до мольфарів чи знахарів))))). Ну жарти жартами, але ми вітаємо Віктора Босика з першим місцем в турнірі, що дозволило йому знову очолити поточний рейтинг КМФСБ.

Насамкінець хотілося би подякувати більярдному клубу «Адреналін», його директору Сергію Лукянюку за неабияку гостинність та всіляке сприяння нашим забаганкам, а також нашим вболівальникам, що приїхали нас підтримати. Всі з нетерпінням чекатимемо наступного року, щоб знову в хорошій атмосфері провести черговий «Адреналіновий weekend».

Олег Ткачук, член КМФСБ

Додаткова інформація

Пошук по сайту