Черговий успіх Віктора Босика

Восьмий рік поспіль початок осені для більярдної спільноти знаменується проведенням міського турніру з більярду "Кузнецовська піраміда".

Останні три роки змагання присвячені пам'яті прекрасної людини, голови ГО «Рідне місто», одного з ініціаторів та організаторів даного турніру у 2010 році Віталія Магдича.

Партнерами проведення турніру, основний раунд якого відбувався у День міста, стали компанія "BLEST" (м'які меблі), громадська організація "Рідне місто" та більярдний клуб «LION».

Змагання, у яких взяв участь 21 більярдист, проводилися із комбінованої піраміди за традиційною олімпійською системою з вибування після другої поразки.

Саме ця система унеможливлює існування прохідних матчів на турнірі, а факт наявності у заявочному списку майже усіх представників топ-20 рейтингу КМФСБ довів градус змагань до найвищих показників.

Додаткової мотивації спортсменам додав той факт, що «Кузнецовська піраміда» є передостаннім рейтинговим турніром року і  боротьба за підсумкові місця вийшла на фінішну пряму.

Несподівано рано залишили турнір дуже сильні саме в комбіновану піраміду ветерани - Сергій Профатілов та Геннадій Дядечко. Брак ігрової практики основна складова їхній ігрових невдач.

Через високу турнірну конкуренцію до вісімки кращих не змогли пробитися переможці та призери цьогорічних турнірів - Юрій Михальчук, Юрій Левчук, Святослав Продащук.

Вперше до чільної вісімки завдяки наполегливим тренуванням, правильній психологічній підготовці потрапив Олег Ткачук. Помітний прогресу його грі дозволяє сподіватися, що «призи» у рейтингових більярдних стартах для Олега не за горами.

Можливо найкращий турнір в кар’єрі як за грою так і за результатами вдався Ірині Грицюк. Дві перемоги над непростими суперниками Гілем та Орєховим варті похвали. Зупинити Ірину змогли у дуже непростих поєдинках лише майбутні фіналісти.

Продовжує нелегкий шлях повернення до когорти фаворитів міських більярдних змагань Сергій Цапенко - п’яте місце на турнірі і,  як наслідок, повернення до чільної десятки загального рейтингу.

Два дні складних перепетій турнірної дистанції вивели до півфіналу Олександра Грицюка, Віктора Босика, Віталія Крупича та Романа Заскалька.

Півфінальна стадія турніру видалася вкрай цікавою. Дві гри, дві інтриги, дві контрові партії. Неймовірний матч видали Грицюк та Босик. Поступаючись у всіх партіях, Віктору вдалося переломати хід поєдинку. Завдяки серіям надскладних куль у другій і третій партії Босик вирвав перемогу - 2-1 (3-8, 8-7, 8-7).

Серія із п’яти куль у контровій партії іншої півфінальної зустрічі із Віталієм Крупичем відкрили Романові Заскальку дорогу  до фіналу.

Вирішальні матчі видалися дуже схожими. Не дивлячись на мінімальну перевагу переможців у кожній із партій особливих сумнівів у перемогах Крупича та Босика не було.

Розлючений поразкою у ½ фіналу, максимально сконцентрований Крупич у видовищному поєдинку переміг Олександра Грицюка - 3-0 (8-7, 8-7, 8-5).

 У фіналі турніру зустрілися гравці, які пройшли можливо найскладніший турнірний шлях. Босик переміг Михальчука, Ткачука, Цапенка і Грицюка,  Заскалько ж був сильнішим за Левчука,Матвійчука, Максимюка та Крупича. Краще фінал розпочав Віктор - перша партія за ним - 8-6. Друга партія, схожий сценарій розвитку подій і фантастичний вирішальний шар Віктора 2-0. Нервова третя партія, знов Роман у ролі наздоганяючого і знов Босик кращий у ендшпілі партії - 8-6.

Переможці та призери «Кузнецовської піраміди - 2017» нагороджені кубками та грамотами від відділу сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету, сертифікатами на безкоштовні години гри від більярдного клубу "LION", подарунковими сертифікатами від компанії "BLEST". Переможець отримав головний приз - муві від компанії "BLEST"

Третя перемога Босика в сезоні ледь не вбила інтригу у боротьбі за цьогорічну більярдну корону. Але все ж таки долю чемпіонства вирішить відкрита першість РАЕС з більярду, що відбудеться у кінці листопада.

 


Додаткова інформація

Пошук по сайту