Перша звитяга Крупича в новому сезоні

14 лютого Віталій Крупич виграв перший у цьому сезоні рейтинговий турнір

Саме вільна піраміда є коронною дисципліною Віталія, тому до початку турніру саме він, напевне, вважався головним фаворитом.

"Американка" традиційно збирає велику кількість гравців - цього разу їх було 32. Серед них абсолютні дебютанти - Михайло Ляшик, Геннадій Гошовський та Сергій Дуляницький.

Також слід відзначити повернення Івана Герасимчука, Сергія Кузьмича. Віктора Горбачука та Анатолія Єржикевича, які не брали участі у рейтингових стартах чемпіонату міста минулого року.

Саме останній став автором досить найнесподіванішої перемоги у першому турі. Забивши фантастичну восьму кулю у контровій партії, Анатолію вдалося перемогти Романа Заскалька 3-2.

У другому турі надзвичайно впертими стали поєдинки Продащук-Ткачук, Грицюк-Максимюк. У нижній сітці слід відзначити запеклі протистояння – Дуляницький – Маєвський, Гошовський – Герасимчук та Профатілов- Омельчук.

На диво прогнозованими стали перемоги у матчах за вихід до ¼ фіналу Крупича, Босика, Омельчука та Заскалька.

У чверфіналах Заскалько несподівано легко розібрався із Цапенком, а Лавренчук із Омельчуком. Обидві зустрічі – по 3-0.

Інші два подарували глядачам контрові партії, у яких Босику і Крупичу похміхнулася фортуна у матчах із Матвійчуком та Грицюклм відповідно.

Із чотирьох півфіналістів тільки Юрій Лавренчук не зазнав гіркоти поразки по ходу турніру. Тим більш несподіваною виглядала його майже безвольна поразка від Романа Заскалька – 1-3. Слід констатувати, що до великого технічного арсеналу більярдних навичок Юрію слід додати психологічну стійкість і витривалість. Хоча перша «бронза» у рейтингового турніру заслуговує на повагу.

До фінальних протистоянь Босика і Крупича у минулому році шанувальники більярду вже звикли. Цього разу турнірна сітка звела їх у півфіналі. Після перший двох партій 1-1. Вирішальною стала третя, де дві нескладні незабиті кулі від Босика відкрили Крупичу шлях по перемоги в партії, а потім і в матчі. Найкраща гра Віталія на цьому турнірі!

Фінал майже без варіантів виграв Крупич. Свою високу майстерність він включав у найвідповідальніші моменти усіх трьох партій, здоувши перемогу в своєрідному «економ-режимі». Перша звитяга Віталія цього року дозволила йому очолити поточний рейтинг КМФСБ.