Перша індивідуальна перемога Ірини Грицюк

4 березня, після тривалої перерви, відбувся турнір з вільної піраміди, в якому взяли участь представниці прекрасної половини людства.

Перші два турніри відбулися в рамках «Кузнецовської піраміди» у 2010 та 2011 році, яка проводилася в той час громадською організацією «Рідне місто». Переможцями цих змагань ставали Євгенія Тулаєва та   Олена Прилепа.

Цьогоріч напередодні жіночого весняного свята поборотися за більярдну корону зібралися восьмеро чарівних учасниць.

Олена Данілко, Ольга Дєдул, Ірина Грицюк, Уляна Остапович, Тетяна Клімук вже брали участь у змаганнях під егідою КМФСБ. Тетяна Гошовська, Ольга Кислянка та Вікторія Грицюк стали абсолютними дебютантками.

Урочисте відкриття турніру було прикрашене теплими словами організаторів, посмішками учасниць та квітами для них від КМФСБ.

Ігри відбувалися у вільну піраміду за класичною схемою із вибуванням після другої поразки.

У першому турі явний фаворит турніру Ірина Грицюк переграла Тетяну Гошовську 2-0, Ольга Дєдул – Олену Данілко 2-0.

Інші дві зустрічі вінчала «контрова» партія. Грицюк Вікторія у третій партії обіграла Ольгу Кислянку, а Тетяна Клімук - Уляну Остапович.

Слід зазначити, що великий вплив на гру учасниць здіснювало надзвичайне  хвилювання. Воно у деяких зустрічах стало основним фактором поразок більярдисток.

Двох фавориток Грицюк і Дєдул сітка звела вже у другому турі. Дві надуперті партії 7-8, 8-7 і 8-5 у третій на корись Ірини.

У другому матчі Клімук була сильнішою за молодшу Грицюк 2-0.

 У нижній сітці за вихід у півфінал Ольга Дєдул у непростому поєдинку здолала Уляну Остапович 2-0, а Вікторія Грицюк, завдяки декільком серіям із чужих куль, з рахунком 2-1 перемогла Тетяну Гошовську.

Сімейним протистоянням Грицюків ознаменувався перший півфінал. Напевне вперше в історії українського більярду донька протистояла мамі за вихід у півфінал. Авторитет мами був незаперечним 8-2 і 8-4 на користь Ірини.

А от другий півфінал між Тетяною Клімук і Ольгою Дєдул став більш інтригуючим.  Наднапружена боротьба у першій партії завершилася точним ударом Тетяни за рахунку 7-7. Засмучена поразкою у першій партії Ольга, яка поступово повертається до активних виступів після народження доньки, не змогла чинити гідного опору в другій партії 2-8. Клімук із багажем хорошої гри йде до фіналу.

Фінальний поєдинок зібрав чималу кількість глядачів і став окрасою турніру. Майстерності, продемонстрованій учасницями фіналу, могли позаздрити і деякі чоловіки. Чудова перша партія у виконанні Тетяни Клімук 8-2  і вона повела 1-0. Великий турнірний досвід Ірини Грицюк дався взнаки у другій – 8-4 на її користь. Епогей турніру «контра». Надконцентровані суперниці почергово виходять уперед. За рахунку 5-5 Ірині щастить із двома несанкціонованими кулями. Як то кажуть, проти такого прийому не існує лому.

КМФСБ вітає Ірину Грицюк з першою індивідуальною перемогою у кар’єрі.

Переможець і призерки були нагороджені кубком, грамотами та медалями від Кузнецовської міської федерації спортивного більярду.

Ірина Грицюк, як переможець турніру,  отримала персональний грошовий приз від власника БК «LION» Сергія Маєвського.

Спонсором турніру став постійний партнер КМФСБ - таксі «22222».


Додаткова інформація