Максим Ткачук та Владислав Талах - переможці дитячого турніру

24 березня, вперше у нашому місті, відбувся дитячий більярдний турнір "Більярдні канікули"

Це спільний проект Кузнецовської міської федерації спортивного більярду та більярдного клубу "LION"

Ігровий час безоплатно було надано більярдним клубом "LION"

У змаганнях, які для усіх учасників стали першими у житті, взяли участь 12 юних більярдистів, що були організаторами розділені на дві вікові групи

У молодшій групі змагалися Євген Бондар, Максим Ткачук, Владислав Лавренчук та дві дівчинки Вікторія сільман та Валерія Виговська

Незважаючи на те, що вперше кий дані спортсмени взяли до рук декілька місяців тому, у всіх прослідковувався певний рівень ігрової майстерності

Вигравши всі поєдинки турніру, позазавши хорошу гру переможцем турніру став Максим Ткачук

У дуже напруженому фіналі із рахунками у партіях 8-7 та 8-6, він обіграв Владислава Лавренчука

Влад чинив гідний опір, показав волю до перемоги, але улюблені свояки Максима зіграли вирішальну роль

Третє місце розділили Євген Бондар та Валерія Виговська

У старшій віковій групі фаворитів змагань визначити було неважко, подивившись перші ігри. Хоча турнірна сітка і звела Михайла Якимця та Владислава Талаха вже у другому колі

У першому ж колі найцікавішим матчем стала зустріч Захара Якуишина та Андрія Босюка. Впевнено розпочаввши, вигравши першу партію, поступово Захар здавав позиції і як наслідок поступившись 1-2

Великий вплив на гру учасників здіснювало надзвичайне хвилювання. Воно подекуди нівелювало певні ігровані надбання спортсменів

Після поразки від Талаха Якимцю через "підвал" сітки, перемігши Якубишина та Босюка, вдалося вийти до фіналу

Його суперник - Влад Талах - не програв до фіналу жодної партії, впевнено долаючи суперників по 2-0.

Фінал також не став для Владислава супервипробуванням - 8-2 і 8-4 - впевнена перемога Талаха при чудовій, як для молодого 15 річного більярдиста, грі

Треті місця посіли Артем Саскін та Андрій Босюк

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами від Кузнецовської міської федерації спортивного більярду та чудовими канцелярськими наборами на олімпійську тематику від відділення НОК України в Рівненській області (Петренчук М.В).

Приватний підприємець Віталій Крупич подарував переможцям елітний більярдний аксесуар - більярдну крейду

КМФСБ вітає переможців та призерів турніру і бажає їм подальших спортивних звершень