Сергій Цапенко: вперше перший

Останній рейтинговий турнір 2018 року виграв Сергій Цапенко, який у наддраматичному фіналі обіграв Віктора Босика 4-3

Завершальною спробою покращити свої рейтингові місця скористалося 24 учасники

Традиційно організаторами турніру стали організація молоді ППО ВП РАЕС, за сприяння більярдного клубу "Lion", Кузнецовської міської федерації спортивного більярду, первинної профспілкової організації ВП РАЕС

Ігровою дисципліною стала кому проста, кому складна вільна піраміда

Основний раунд і нижня сітка грали до 3, а верхня сітка та ігри "олімпійки" до 4 перемог

У основному раунді слід відзначити яскраві перемоги на першому столі Ткача над Юдіним та Федаюка на Лукашем із ідентичним рахунком 3-1

У наступній стадії відбувся топ-камбек сезону. Сергій Матвійчук програючи 0-3 по партіях і 2-7 за кулями у четвертій, ціною надзусиль і просто блискучої гри зумів витягнути просто "мертвий" матч.

У матчах за вихід у олімпійку Продащук обіграв Лукаша, Цапенко - Левчука, Ткач - Ткачука. У всіх парах рахунок 3-0

У найцікавішому матчі цієї стадії Михайло Ляшик у контрі із різницею у дві кулі вирвав перемогу у Сергія Маєвського

1/4 фіналу. Прогнозовані перемоги Крупича над Ткачуком 4-2 та Максимюка над Ляшиком 4-2. Легка за результатом, але нелегка за грою звитяга Босика над Продащуком.

Натхненний суперкамбеком Матвійчук хоч і в контрі здолав Ткача - 4-3

У першому півфіналі справжньої боротьби не вийшло. Сергій Цапенко впевно почавши із двох партій по 8-0, легко довів справу до перемоги над Ігорем Максимюком 4-1

У другій півфінальній зустрічі космічні кулі від Матвійчука тримали довгий час інтригу, але цього для перемоги було замало. Босик, який впродовж турніру програв за чотири зустрічі 3 партії, вийшов у фінал

Драматизм фіналу зашкалював. Кожна помилка суперників каралася серіями із 4-5 куль. Після шести партій рахунок 3-3. Контра. Босик повів 7-3, остання нескладна куля і... промах. Сергій Цапенко отримав шанс, яким сповна скористався. За рахунку 7-7 він забив фантастичний "чужий", вперше ставши переможцем рейтингового турніру. Чудова гра-чудова перемога Сергія!