Олександр Юдін виборов путівку у Суперкубок КМФСБ

Олександр Юдін став останнім учасником Суперкубку КМФСБ

Цей турнір став останнім шансом для більярдистів міста поборотися за Суперкубок

За умови, що у турнірі не брали участь спортсмени, які протягом сезону вже завоювали перепустку до Суперкубку КМФСБ 2018 року - Крупич, Цапенко, Босик, Грицюк, Левчук, Заскалько, Продащук, Максимюк, Матвійчук, Маєвський, Ткачук, Омельчук, Михальчук, Лавренчук, боротьба мала бути надконкурентною

Олімпійська система турніру цьому мала сприяти

За напругою кращим матчем 1/8 фіналу стала зустріч Михайла Заскалька і Юрія Шинкарука. У контровій партії у параді помилок від обох, менше на дві зробив Заскалько і вийшов у наступне коло змагань.

Для дебютанта 14 річного Захара Якубишина жереб вибрав грізного суперника. І навіть декілька складних забитих куль від Захара не злякали майбутнього переможця. Інші матчі завершили із рахунком 3-1, саме так Ткач обіграв Гряділя, Профатілов - Федіну, а Кузьмич - Заскалька.

Півфінали завершилися, на думку численних вболівальнів, несподіванками. Шанси Віталія Ткача у зустрічі із Олесандром Юдіним розглядалися як 60 на 40. Але досвід і прекрасна форма ветерана далися взнаки - 3-1 і Юдін у фіналі.

Про причини поразки Сергія Профатілова напевне знає тільки він. А за півтори години гри Сергій Кузьмич згадав про все що вмів у більярді, коли був постійним учасником турнірів. Хороша пам'ять як фактор перемоги Кузьмича і путівка у фінал.

У матчі за третє місце сатисфакцію за програний півфінал отримав Віталій Ткач, який переграв Сергія Профатілова 3-1

Як часто буває у фіналі боротьби не вийшло. Кузьмич, напевне затративши всі ігрові сили у півфіналі, справжній опір зміг чинити Юдіну лише в першій партії 7-8. У подальшому гра 71-ти однорічного ветерана виблискувала серіями із 4-5 куль, що дало загальну перемогу 3-0.

Одже, Олександр Юдін у Суперкубку КМФСБ-2018


Додаткова інформація

Пошук по сайту