Віктор Босик: перемога на фоні тотальних сенсацій

Найсенсаційніший турнір в історії КМФСБ виграв Віктор Босик. Він став єдиним представником топ-10 поточного рейтингу федерації на п'єдесталі цього турніру

Здалося, що якби не посів, який дозволив чільній вісімці не грати у першому турі, то сенсації почались би вже на старті. А так на цій стадії змагань відносно несподіваною виявилася перемога Ірини Грицюк над Михайлом Заскальком.

А далі, у верхній сітці, почалося: сенсація змінювалася сенсацією

Валентин Федіна у контровій кулі контрової партії перемагає першого номера поточного рейтингу Віталія Крупича 3-2

З таким же рахунком майбутній фіналіст Віктор Горбачук долає Сергія Матвійчука

Знову контрова, і у знову сенсаційна поразка Олександра Грицюка від Михайла Ляшика

Не обійшлося без контрової у матчі Левчук-Омельчук. У ендшпілі Ігор був сильнішим 3-2

Програвши першу партію Продащуку, ветеран Юдін взяв наступних три, впевнено ступивши вперед по турнірній сітці.

У нижній сітці слід відзначити дії ветеранів. Геннадій Дядечко обіграв Ірину Грицюк і Юрія Левчука, а Сергій Орєхов майже здолав Святослава Продащука, віддавши з незрозумілих причин перемогу в упертому протистоянні

У матчі гравців команди 45+ сильнішим виявився Сергій Профатілов, завершивши турнір для тезки Матвійчука 2-0

У верхній сітці вперта боротьба точилася лише у матчі Федіна-Горбачук. Після 4 партій нічия 2-2. Контру виграв Валентин і став першим чвертьфіналістом.

Чудово провели свої зустрічі за вихід до чільної вісімки Михальчук, Юдін та Цапенко, які всуху обіграли Ляшика, Босика та Омельчука відповідно.

Особливо слід відмітити Олександра Юдіна, який у матчі з Віктором Босиком нагадував себе 10 річної давнини. Тоді суперники у матчах з Юдіним мали небагато шансів на перемогу.

Стадія турніру, де один із суперників завершує турнір на 9-12 місці, а другий прямує до чвертьфіналу завжди дарувала багато яскравих матчів із несподіваними результатами.

Після двох хороших матчів втратив позиції Дядечко. У підсумку 0-2 поразка від Ляшика

Зловив свою гру Віктор Горбачук, залишивши за бортом турніру Святослава Продащука

На диво нескладно далася перемога Ігорю Омельчуку над Олександром Грицюком. Певна недооцінка суперника зіграла із Сашею злий жарт

У «топовому» протистоянні цієї стадії вирішальну роль зіграли дві серії із 3 куль Босика у другій партії матчу із Крупичем

У чвертьфіналах турніру лише два гравці із першої десятки рейтингу КМФСБ – найнесподіваніші змагання в історії федерації!

У принциповому, нервовому матчі двох кумів Федіни та Омельчука, Валентину вдалося схилити шальки терезів на свою сторону лише тоді, коли він опанував власні нерви.

Зникла феноменальна кладка у матчі із Ляшиком у Юдіна. До цього ветеран явно був не готовий. Відтак, Михайло вперше вийшов до півфіналу рейтингового турніру>

Із самого початку найцікавішого за іменами чвертьфіналу Босику вдалося нав’язати свою гру Михальчуку. Всі спроби Юрія переломити хід зустрічі наштовхувалися на серії із 2-3 куль від Віктора, що чергувалися із вдалими відіграшами. 3-0 на його користь.

Головною несподіванкою ¼ фіналу стала поразка Сергія Цапенка. Щось протиставити космічним кулям від Горбачука Цапенку не вдалося. 3-1 на користь Віктора

Потужний старт у першій партії від Босика задав переможний ритм його півфінальної зустрічі проти Федіни. Відсутність будь-якого досвіду ігор у таких пізніх стадіях турніру не дали змоги Валентину продемонструвати свої найкращі якості, та й Віктор помилився лічені рази, забиваючи майже все підряд

Другий півфінал здавався майже непередбачуваним-назвати переможця не вбачалося можливим. Сенсаційні перемоги над потужними суперниками були на рахунку обох. Але натхненний перемогою на Цапенком, Горбачук захопив ініціативу на початку зустрічі, підкріпив абсолютним спокоєм та серіями своїх космічних куль. 3-0 – Горбачук у фіналі

У фінальному поєдинку зустрілися два Віктори- Босик та Горбачук. Рівна боротьба у першій партії. За рахунку 6-6 - два складні свояки від Віктора. Напевне останній з них - «француз по борту» надломив віру Горбачука у загальну перемогу. Його ризиковані удари створювали хороший грунт для вдалих серій Босика, що вилилося у впевнену перемогу 4-0

Відтак, після мотивуючої поразки від Юдіна, Віктор Босик всуху із різницею 12-0 виграв чотири матчі вирішальних стадій турніру та завоював перший титул цього сезону!

Треті місця у Михайла Ляшика та Валентина Федіни

Чемпіонат міста продовжиться ІІ рейтинговим турніром із динамічної піраміди, що відбудеться 25-26 травня