Заслужена динамічна перемога Віталія Крупича

ІІ рейтинговий турнір чемпіонату міста 2019 року підкорився Віталію Крупичу.

Змагання відрізнялися відповідно назві дисципліни - динамічністю.

Тон змаганням задав перший і другий тур, де гравці, ще маючи право на помилку у вигляді поразки, грали розкуто. Ігри змінювали одна одну дуже швидко.

Слід відзначити впевнені перемоги Сергія Маєвського над Василем Пашком та Михайла Ляшика над Юрієм Левчуком – по 3-0.

У матчах за прямий вихід до чветьфіналу Грицюк поступився Максимюку 2-3, Продащук програв Босику 1-3, а Матвійчук Цапенку 1-3. Ляшик лише у контрі поступився Крупичу.

У зустрічах, де один із суперників вибув з турніру, матчі стали більш тривалими та напруженішими.

Пашко веде 2-0 у матчі з Профатіловим, Сергій зрівнює рахунок 2-2 і на куражі сподівається на перемогу в контрі. Але Василь витримує психологічний тиск і виграє в контрі 8-6.

Контрова партія у матчі Ірини Грицюк та Юрія Левчука зібрала усіх, хто в той час перебував у клубі «Lion» і не грав свої зустрічі. Всі чекали сенсації, але Юрій встиг зібратися і не пустити далі Ірину, яка видала прекрасну гру.

На «порозі» ¼ фіналу ветеран Юдін виграв у Грицюка лише партію. Ляшик поступився нестримному Гряділю, який після призового місця на турнірі у Луцьку зараз на підйомі. Валентин Федіна обіграв Сергія Матвійчука. А у зустрічі сусідів по рейтингу Продащук здолав Левчука.

У чвертьфіналах без особливих проблем Крупич справився із Федіною 3-0, Продащук із Максимюком 3-1.

Інші два поєдинки – приклад впливу емоцій на перебіг більярдних зустрічей. Грицюк на куражі починає зустріч із Босиком і веде 2-0, Віктор збирається і виграє в едшпілях дві партії. Контрова партія і майже відкрита позиція за рахунку 5-5. Долю зустрічі вирішує незабитий Віктором свояк у центр. Олександр серією чужих доводить матч до перемоги.

Як Володимир Гряділь зумів не завершити зустріч із Сергієм Цапенком у 4 партії, не зрозумів ніхто. Ведучи 6-1, він зрадив своїй тактиці і сповільнив свої рухи навколо більярдного столу. Як наслідок Цапенко видав гарну серію і зрівняв рахунок. У контрі Гряділь наважується на супертонкий свояк на сильному ударі, забиває його, вікриваючи собі шлях до півфіналу.

Ці успіхи стали лебединою піснею Володі на турнірі – Олександр Грицюк не дав йому продемонструвати свою фірмову швидку гру. Як наслідок - гра в одні ворота і перемога Грицюка 3-0.

У плани Продащука на даний турнір втрутилися життєві обставини, що не дали можливості поборотися із Крупичем за вихід у фінал. Відтак Віталій пройшов далі без боротьби.

Перед фіналом більшість присутніх глядачів віщували контрову партію. І вони не помилилися. Два місцеві топ-гравці показали видовищний більярд із масою красивих куль. У вирішальній партії Крупич зробив все, щоб не дати Грицюку забити бодай однієї кулі. Перша перемога Віталія у новому сезоні.