Віталій Крупич виграв Суперкубок ВМФСБ - 2019

Віталій Крупич завершив дуже вдалий для себе сезон виграшем Суперкубку ВМФСБ

12 гравців, які за підсумками чемпіонату міста право участі у Суперкубку, вступили у боротьбу за трофей

Віктор Босик, Валентин Федіна, Михайло ЛяшикВіталій Крупич, Олександр Грицюк, Сергій Цапенко, Сергій Матвійчук, Святослав Продащук, Володимир Гряділь, Ігор Максимюк, Сергій Маєвський, Юрій Левчук

Формула змагань традиційна - олімпійська система з вибуванням після першої поразки. Матчі відбувалися до 5 перемог у вільну, динамічну, комбіновану піраміду відбувалися почергово

У першій сесії турніру Володимир Гряділь у контровій кулі контрової партії здолав Михайла Ляшика. Прекрасний камбек вдався Валентину Федіні у зустрічі із Сергієм Матвійчуком. Поступаючись 1-3, він переломив хід зустрічі і переміг 5-3. Не відчув особливих труднощів Олександр Грицюк у матчі із Святославом Продащуком - 5-2. І в останньому матчі 1/8 фіналу знову контра. Сама вирішальна партія знадобилася Юрію Левчуку, щоб зломити супротив Сергія Маєвського.

Чвертьфінали. Крупич всуху обігрує Гряділя 5-0. Федіні не вдається черговий камбек у матчі з Максимюком 3-5. Грицюк у матчі-гойдалках у контрі обігрує Босика 5-4. І у матчі "вічних" суперників Цапенко сильніший за Левчука 5-2.

Півфінали. Ігор Максимюк у матчі із Віталієм Крупичем постійно був в ролі наздоганяючого 0-2, 1-3, 3-4 і коли здавалося, що контра поруч, Крупичу вдалося зробити вирішальний крок і вийти у фінал. У другому півфіналі Олександр Грицюк не наздоганяв, а втікав у рахунку від Сергія Цапенка і так розігнався, що переміг всуху - 5-0.

Третє місце посів Сергій Цапенко, обігравши у матчі за бронзу Ігоря Максимюка

Фінал. Вирішальний поєдинок Суперкубку супернапруженим не назвеш ні за ходом матчу, ні за рахунком. Незважаючи на всі намагання Грицюку щось серйозне протиставити Крупичу не вдалося. 5-2 на користь Віталія. Віталій Крупич вперше стає володарем Суперкубка ВМФСБ