Більярдне дежавю для Віктора Босика

Стартовий турнір чемпіонату міста з більярду, як і минулого року, виграв Віктор Босик

20 більярдистів з Вараша та Володимирця в боротьбі за перший особистий титул у найскладнішій дисципліні піраміди. Найстаршому Олександру Юдіну 72 роки, наймолодшому Макксиму Ткачуку - 12. Відсутність сильних Віталія Крупича,Сергія Матвійчука та Сергія Маєвського. Такі основні розклади перед початком турніру

Новинка сезону - зонне судівство на турнірі. Судівська бригада у складі головного судді Олега Ткачука та судді Віталія Ткача відмінно впоралася із своїми обов'язками.

У першому турі поступили перший та другий номери посіву - Цапенко та Босик. Їхні плани щодо просування далі порушили Федіна і молодший Заскалько відповідно

Чудово розпочав турнір Віталій Ткач- дві перемоги над сіяними Гряділем та Ляшиком - і він у чвертьфіналі

Аналогічний шлях пройшли Юрій Левчук, Олександр Грицюк та Святослав Продащук. По дві перемоги - і чверфінал в кишені

У нижній сітці як ніколи багато сильних більярдистів, тому цікавих і напружених матчів вдосталь. За вихід до 1/4 фіналу Босик перемагає Ляшика 3-1, Федіна у контрі вириває перемогу у нестаріючого грою Юдіна, Заскалько Роман не має проблем із Володимиром Гряділем. У найінтригуючому матчі Ігор Максимюк бере реванш у Сергія Цапенка за поразку у грудневому фіналі першості РАЕС.

Стадія чвертьфіналів розпочалася майже безпроблемними перемогами Заскалька над Левчуком та Максимюка над Ткачем

Без гри до півфіналу пройшов Федіна - його суперник Продащук через важливу причину не зміг продовжити турнір

У дуелі фаворитів турніру Босик у контровій партії обіграв Грицюка

Як Романові Заскальку не маючи ігрової практики не втрачати ігровий тонус не знає ніхто, напевне і він сам. Ще одна суха перемога. Цього разу над Ігорем Максимюком 3-0

За крок до фіналу зупинився Валентин Федіна. Його чудовий спурт з двох перемог у перших двох партіях був зупинений, серіями свояків з руки від Віктора Босика. Вони і стали основною складовою перемоги Віктора

У фіналі феноменальна гра Заскалька дещо просіла. Нечастих її проблесків для перемоги у турнірі виявилося замало. Віктор Босик впевнено 3-0 (8-4, 8-4, 8-5) здолав змученого Романа

Відтак, майже повне дежавю в порівнянні з початком минулого року для Віктора Босика - виліт у нижню сітку, складна перемога у чвертьфіфналі, той самий суперний у півфіналі і "суха" перемога у вирішальному поєдинку

Наступний рейтинговий турнір відбудеться 4-5 квітня. Дисципліна - динамічна піраміда