Суперкубок знову підкорився Крупичу

Другий рік поспіль Суперкубок ВМФСБ виграє Віталій Крупич

Як завжди Суперкубок завершував календарний план змагань під егідою ВМФСБ

Путівки до нього отримали 11 гравців. Вони були переможцями та призерами шести рейтингових турнірів. А це: Віктор Босик - 2 - "золота", 1 - "срібло", 2 "бронзи", Віталій Крупич - 1 - "золото", 2 - "срібла", 1 "бронза", Ігор Максимюк - 1 - "золото", 1 - "срібло", 2 "бронзи", Юрій Левчук - 1 - "золото", 1 "бронза", Володимир Гряділь - 1 - "золото", Олег Ткачук - 1 "бронза", Сергій Цапенко - 1 - "срібло", 1 "бронза", Святослав Продащук - 1 "бронза", Віталій Ткач - 1 "бронза", Валентин Федіна - 2 "бронзи", Роман Заскалько - 1 - "срібло".

Зустрічі відбувалися до 5 перемог у вільну, динамічну, комбіновану піраміду почергово за олімпійською системою з вибуванням після першої поразки.

Невблаганний сліпий жереб звів вже у 1\8 фіналу першого і другого номерів рейтингу Віктора Босика і Віталія Крупича. Рахунок зустрічі - дзеркальне відображення рахунку нещодавнього фіналу.Тільки цього разу сильнішим був Віталій 5-2.

Дещо несподівано завершився матч Цапенко-Максимюк. Незважаючи на вперту боротьбу у кожній із шести партій, заганий рахунок на корисний Сергія був надпереконливий - 5-1.

Два поєдинки-марафони провів на турнірі Олег Ткачук. Спочатку він у контровій партії вирішальним свояком за рахунку 7-7 обіграв Володимира Гряділя, а потім також у контрі у виснажливому матчі 1\4 фіналу поступився Роману Заскальку 4-5.

Інші чвертьфінали відбувалися за схожими сценаріями. Велика перевага одного із суперників вилилася у переконливі 5-1. З таким рахунком Крупич виграв у Ткача, Продащук у Левчука, а Цапенко у Федіни.

Схоже, що нечасті візити Заскалька на рейтингові турніри стають для Романа стимулом для гарних результатів та хорошої гри. У півфіналі із Святославом Продащуком була і хороша гра і переконливі 5-1. Роман вдруге в сезоні виходить до фіналу

у півфіналі Крупич-Цапенко інтрига жила більшу частину матчу. У ендшпілі матчу, за рахунку 3-3 , Віталію вдаються дві впевнені перемоги у вільну і динамічну піраміду. У підсумку 5-3 і перепустка у фінал.

Фінал Заскалько-Крупич. Роман гарно розпочинає. У першій партії лише невезіння не дає змоги повести у рахунку, але Заскалько виграє другу- 1-1.А далі силовий натиск Крупича розбиває мрії Романа на перемогу. Чотири поспіль партії, за якісної і видовищної гри і Суперкубок ВМФСБ опиняється у його колекції.

Наші вітання переможцю!

Вараська міська федерація спортивного більярду дякує усім спортсменам, партнерам федерації, меценатам за участь у проведенні усіх змагань у 2020 році, неоціненний внесок у розвиток більярду в місті. Міцного здоров'я нам всім, миру, натхнення та успіхів у досягненні спільної мети