Довгоочікувана перемога Святослава Продащука

Цьогорічний "Адреналіновий weekend" приніс Святославу Продащуку першу в кар'єрі особисту перемогу у рейтингових турнірах.

Перший за два роки виїзний турнір з вільної піраміди традиційно відбувся у Луцьку у більярдному клубі "Адреналін"

13 учасників відповідно регламенту було поділено на три групи. За результатами матчів у групах до чвертьфіналу виходили вісім більярдистів

Абсолютний дебютант змагань Аднрій Коновальчук потрапив до групи "А" разом із Володимиром Лукашем, Валентином Федіною, Віктором Босиком та Віталієм Ткачем. Босик здобув 4 перемоги і закономірно посів перше місце. А за прохідне друге і третє розгорнулася дуже запекла боротьба. Федіна, Лукаш і Ткач здобули по дві перемоги, мали рівні показники у зустрічах між собою і лише різниця партій, яка виявилася кращою у Лукаша і Ткача вивела їх далі.

Група "B" стала так званою "групою смерті"і складалася із Юрія Левчука, Володимира Гряділя, Михайла Перчиця та Михайла Ляшика. Спрогнозувати переможця групи було неможливо. Кожен міг вийти до чвертьфіналу. Врешті, із трьома перемогами, не програвши жодної партії, групу виграв Перчиць! Другим став Гряділь, що виграв двічі.

У групі "C" змагалися Святослав Продащук, Сергій Маєвський, Микола Басюк та Василь Пашко. Тут сенсацій не сталося. Фаворити Продащук і Маєвський посіли 1 та 2 місце, здобувши три і дві перемоги відповідно. У матчі за трєтє місце в групі Пашко переміг Басюка 3-0.

Останнім учасником 1/4 фіналу став Левчук, показники результативності якого лише на декілька відсотків були кращими ніж у Пашка

Жеребкування чвертьфіналу визначило такі пари: Босик -Гряділь, Маєвський - Перчиць, Продащук - Лукаш і Левчук - Ткач.

Лише на початку зустрічі з Босиком чинив опір Гряділь. Після 1-1 у дебюті, Віктор бере три партії і виходить до півфіналу

Після блискучого виступу у групі шанси Перчиця у грі з Маєвським здавалися кращими. Але чи Михайло перегорів, чи відвернулася удача, але у всіх партіях він поступався саме у завершенні. Досвід взяв гору над молодістю, і Сергій Маєвський крокує до 1/2 фіналу.

Лукаш веде у зустрічі із Продащуком 2-1 і .... поступається у контровій кулі 7-8 у трьох партіях поспіль!!! Вкрай прикра поразка Володимира і блискуча витримка Святослава.

Ще один камбек у матчі Ткач-Левчук. Віталій веде 3-1, демонструє впевнену гру і щось стається із кладкою... Левчук виграє три партії поспіль і виходить в півфінал.

Півфінали. Маєвський дуже добре розпочинає матч із Босиком, демонструє впевнену гру, веде у першій партії 7-1, але не реалізує декілька вигідних шансів взяти партію. Віктор збирається, в останній кулі виграє першу партію і три наступні. 4-0 за Босиком.

Справжня драма розгорнула у другому півфіналі.У ньому зустрілися автори чвертьфінальних камбеків - Левчук та Продащук. Святослав виграє першу партію, Юрій відповідає трьома - 1-3 на користь Левчука. На думку глядачів Левчук рано повірив у перемогу і за це поплатився - Продащук "на зубах" виграє три партії постіль, роблячи ще один видатний камбек.

Для Святослава Продащука не виграти фінал після таких двох камбеків було б великою спортивною несправедливістю.

Тричі поспіль, демонструючи майстерний і виважений більярд він виходив вперед у матчі з Босиком і тричі Віктор зрівнював рахунок. 3-3. І який же фінал без контри. Босик розбиває, помиляється. Продащук проводить гарну серію, що в подальшому дає змогу перемогти у партії і матчі. Дебютна перемога Святослава Продащука у турнірах під егідою ВМФСБ.

Щирі привітання переможцю!

Емоційно насичений та цікавий турнір завершила церемонія нагородження.

Вараська міська федерація спортивного більярду дякує більярному клубу "Адреналін" та департаменту культури, туризму, молоді та спорту Вараської міської ради за підтримку та допомогу в організації турніру.