Юрій Михальчук виграв турнір з вільної піраміди

Програму четвертого ігрового дня відкривала зустріч за вхід до ¼ фіналу між Пашкоv та Юдіним.
Василю досить легко 2-0 вдалося перемогти ветерана. Чвертьфінальні поєдинки виправдали очікування організаторів. У всіх парах точилася вперта боротьба. Явних фаворитів не було.
Михайло Асірєєв, добре розпочавши, не зміг встояти перед натиском Віталія Крупича – 1-3.
Олександр Грицюк взяв реванш у Антона Дєдула за поразку у зустрічі за «бронзу» попереднього турніру – 3-1.
Ще один реванш стався у зустрічі між Ігорем Максимюком та Віктором Босиком. Останньому у контровій партії вдалося реваншуватися за поразку у березневому фіналі.
Найтривалішим видася поєдином між Василем Пашко та Юрієм Михальчуком. Лише ігровий досвід дозволив Юрію святкувати перемогу з рахунком 3-2.
У півфіналі між Олександр Грицюк та Віктором Босиком справня боротьба точилася лише у першій партії – 8-7. Дві інших майбутній фіналіст виграв без над зусиль.
Справжня драма розігралася у матчі Михальчук - Крупич. І знову Михальчук кращий 3-2.
Дивно, але у вирішальних зустрічах інтриги не було. Віталій Крупич здолав Віктора Босика 3-0 і став третім. Результат же фіналу показав тотальну перевагу одного більярдиста над іншим. Показавши блискучу гру, з «сухим» рахунком 4-0 , Юрій Михальчук обіграв Олександра Грицюка і знову піднявся вершину пед’єсталу.
Кузнецовська федерація спортивного більярду дякує за сприяння у проведенні турніру більярдному клубу «Піраміда» та службі таксі «22-2-22».