I рейтинговий турнір 2015 року

14-15, 21-22 березня відбувся І рейтинговий турнір з комбінованої піраміди в залік чемпіонату міста з більярду 2015 року.

У змаганнях взяли участь 24 гравці, які були  розбиті на шість підгруп.

Група «А» - А.Дєдул, С.Матвійчук, Р.Заскалько, С.Федаюк

Група «B» - О.Грицюк, В.Дацький, Ю.Михальчук, Ю.Дацький

Група «C» - В.Босик, Г.Дядечко, М.Заскалько, Ю.Шинкарук

Група «D» - І.Максимюк, С.Якубишин, І.Герасимчук, С.Цапенко

Група «E» - С.Профатілов, О.Дєдул, Д.Швирид, С.Петрук

Група «F» - В.Крупич,  В.Фокін,  О.Юдін,  В. Гіль  

За результатами ігор у підгрупах до наступного раунду вийшли 12 гравців, які і розіграли медалі турніру. Це Олександр Юдін, Олександр Грицюк, Геннадій Дядечко, Антон Дєдул, Юрій Михальчук, Віктор Босик, Сергій Профатілов, Василь Фокін, Сергій Цапенко, Ігор Максимюк, Дмитро Свирид, Сергій Федаюк.

Долю першого місця другого турніру поспіль вирішує восьма куля при рахунку 7-7 в контровій партії.

Саме таким став «ендшпіль» фінального поєдинку І рейтингового турніру з комбінованої піраміди між Юрієм Михальчуком та Ігорем Максимком.

У наднапруженому і красивому поєдинку перемогу здобув Михальчук. Шлях до перемоги у Юрія був дуже складним. Програвши у групі Олександру Грицюку, а у першій зустрічі «олімпійки» і Віктору Босику, майбутній чемпіон завдяки неабиякій спортивній витримці та майстерності із нижньої сітки пройшов тернистий шлях і заслужено посів в перше місце.

Гарну і виважену гру протягом турніру показав Ігор Максимюк, здобувши шість перемог і поступившись лише у фіналі.

Бронзовим призером став дуже стабільний останнім часом Антон Дєдул.

Далі  за всіх  гостей по турнірній сітці пройшов володимирчанин Геннадій Дядечко. Він четвертий.

До особливостей турніру слід віднести сенсаційне не потрапляння до сімки найкращих призерів рейтингу КМФСБ минулого року – Олександра Грицюка, Віктора Босика та Віталія Крупича.

Також потрібно відмітити непогану, як для дебютанта, гру 17 річного школяра Дмитра Швирида. Вийшовши із групи із другого місця, в основній сітці Дімі не вистачило насамперед досвіду – 12 місце в підсумку.

Підтвердили не випадковість третього місця на турнірі за парної піраміди Василь Фокін та Василь Дацький. Перший замкнув чільну десятку,  а Дацький став тринадцятим.

Вже вдруге більярдисти міста вирішили приєднатися до благородної справи допомоги нашим військовим, які захищають кордони держави від російського агресора. Кошти у сумі 2800 грн. були передані заступнику командира військової частини 3045 Павлу Жарікову і будуть використані для придбання портативного акумулятора.

Наші партнери