Хто найкращий у більярді?

У Кузнецовську вперше відбулися міський турнір з більярду „Кузнецовська піраміда” і пляжний фестиваль. Організаторами обох заходів виступили Кузнецовська міська громадська організація „Рідне місто” та міська організація громадянської партії „Пора”.


Напередодні Дня незалежності України, 21-22 серпня, у приміщенні більярдного клубу „Піраміда” проходив турнір, у якому взяли участь 32 чоловіки і 7 жінок. Змагання проводилися за олімпійською системою - на вибування.

Організаторами заходу, крім згаданих, виступили: більярдний клуб «Піраміда» та служба таксі 2-22-22. До речі, двоє останніх були й спонсорами змагань, а ще: м’ясний дім „Три копці” (в особі Руслана Палазинюка), приватні підприємці Людмила Коляда (магазин „Перлина”) і Олег Тарасюк (магазин „Любава”).


Слідкували за дотриманням правил гри головний суддя Єгор Жуковський, майстер спорту України, чемпіон України, учасник Чемпіонату Європи та світу і головний секретар Варта Арзуманян, кандидат у майстри спорту України, призер Чемпіонату України, учасник Чемпіонату Європи.

Турнір відбувався серед жителів міста. Перемогу у чоловіків здобули: Віталій Червоний (1 місце), Володимир Гряділь (2 місце) і Віктор Босик (3 місце), а у жінок: Євгенія Тулаєва (1 місце), Лариса Левкова (2 місце) та Олена Прилепа (3 місце). Переможці нагороджені грамотами, кубками, грошовими винагородами та цінними подарунками.

 

Валерій Шведюк

Галерея зображень

Наші партнери