"Більярдний weekend -2014"

Вдруге у місті Кузнецовському міською федерацією спортивного більярду було проведено свято «Більярдний weekend».

22 грудня вісім кращих гравців рейтингу КМФСБ цього року - Олександр Грицюк, Віктор Босик, Віталій Крупич, Ігор Максимюк, Антон Дєдул, Сергій Профатілов, Сергій Матвійчук, Юрій Михальчук взяли участь у турнірі з комбінованої піраміди. Змагання з цього  найскладнішого різновиду піраміди  проводилися вперше.

У ході турніру, програвши по дві зустрічі, вибули із змагань Профатілов та Матвійчук. Зупинилися за крок до півфіналу Босик та Максимюк.

Великий інтерес у глядачів викликали півфінальні поєдинки. У них Антон Дєдул у нелегкому для себе матчі виграв 2-0 у Віталія Крупича. Також нелегко далася перемога Юрію Михальчуку над фаворитом змагань Олександром Грицюком 2-1.

У зустрічі за «бронзу», засмучений поразкою в ½ фіналу, Грицюк не зміг скласти гідної конкуренції Крупичу. 2-1 і Віталій стає третім.

У фіналі впевнена гра «свояків» з руки та позиційних «чужих»  дозволили Юрію Михальчуку взяти гору над іншим фіналістом  Антоном Дєдулом.

Таким чином, Юрій став першим чемпіоном змагань з комбінованої піраміди в місті.

Як і минулоріч дуже цікаво відбувалися більярдні конкурси. Окрім першої вісімки гравців рейтингу, яка, відповідно до положення,  права участі у конкурсах не мала, всі присутні могли продемонструвати свою більярдну майстерність у статичних ігрових позиціях. Справжнім откровенням конкурсних баталій став виступ Юрія Шинкарука. Поклавши 8 шарів з 10, він переміг у конкурсі «Чужа куля». Не було рівних Юрію і у змаганнях  «Своя куля» та «Куля на місце». У складному конкурсі «Дуплет» перемогла Ірина Грицюк, а біллію виграв Вадим Переходько.

На церемонії нагородження, окрім призерів турніру з комбінованої піраміди та переможців більярдних конкурсів, за підтримку розвитку спортивного більярду в місті грамотами КМФСБ були відзначені більярдний клуб «Піраміда» та Організація молоді ВП РАЕС.

Також свої заслужені красені-кубки отримали переможець та призери підсумкового рейтингу КМФСБ-2014 р. Як ми вже повідомляли  із 208 балами першим став Олександр Грицюк. Віктор Босик став срібним призером. Третє місце посів Віталій Крупич.