Закономірний успіх Віталія Крупича

III рейтинговий турнір з вільної піраміди став рекордним за кількістю учасників. У боротьбу за призові місця включилися 32 учасники із Кузнецовська, Володимирця, Рафалівки та Костополя.

Приємно, що шестеро з них Сергій Маєвський, Сергій Ільчук, Святослав Продащук, Сергій Орєхов, Вадим Петрук, Андрій Ліпін стали абсолютними дебютантами більярдних змагань під егідою КМФСБ.

Нова формула проведення змагань, що передбачає відсутність групового раунду, застосовується у змаганнях з більярду найвищого рівня. Для уникнення випадковості результатів ігри основного раунду та ігри верхньої сітки проводилися до трьох перемог.

В основному раунді найцікавішими виявилися матчі Переходько - Босик та Матвійчук – Юдін,які закінчилися лише в контрових партіях на користь Вадима і Сергія.

Без поразок до «олімпійки» вийшли Михайло та Роман Заскальки, Віталій Крупич, Роман Заскалько та Олександр Грицюк. Через сито «підвалу» до них приєдналися Сергій Цапенко, Олександр Юдін, Дацький Василь та Ігор Максимюк.

Результати чвертьфіналів виглядають так:

Грицюк-Цапенко 3-2

Заскалько Р.- Юдін 3-1

Крупич – Дацький 3-0

Максимюк – Заскалько М. 3-0

У півфіналах боротьби не вийшло В.Крупич у класичному стилі розгромив І.Максимюка 4-0, а Р.Заскалько тільки одну партію зміг узяти у О.Грицюка.

З цього сезону КМФСБ не проводить матч за третє місце,тому третє місце посіли Роман Заскалько та Ігор Максимюк.

Фінал однозначно вдався. Воно і не дивно - у ньому зустрілися найкращі гравці у вільну піраміду у місті – Віталій Крупич та Олександр Грицюк. Першу партію виграє Грицюк 8-6. Крупич демонструє неабияку впевненість, грає серійно і яскраво і, як наслідок, виграє три партії поспіль - 7-8, 2-8, 6-8. Саші вдається 5 партія - 8-3, але Віталія не зупинити. У наступній партії за рівного рахунку він забиває два складних «чужих», здобуваючи перемогу у партії та у турнірі. Наші вітання Віталію із першому особистою перемогою у цьому році.

Партнерами проведення турніру стали ПП В.Крупич, що презентував організаторам кубки для призерів та відомий підприємець С.Маєвський, який за хорошу гру та відданість більярду подарував кий всесвітньо відомого бренду AS І.Максимюку.

Чемпіонат міста бере невелику перерву. Наступний рейтинговий турнір з динамічної піраміди відбудеться 25-26 червня.

Додаткова інформація

Пошук по сайту