Урок засвоєно або день народження Команди

18 червня команда КМФСБ провела другу матчеву зустріч з командою БК «Адреналін» м. Луцьк. Ігровою дисципліною була обрана динамічна піраміда.

До складу команд входило по вісім гравців, які були розподілені на дві групи 4х4. Після командного турніру по два найкращих гравці з кожного боку розіграли особисту першість. Честь нашої федерації боронили вісім гравців, відповідно рейтингу КМФСБ: Олександр Грицюк, Віталій Крупич, Роман Заскалько, Сергій Матвійчук, Сергій Цапенко, Віктор Босик, Сергій Профатілов та Ігор Максимюк. Очолював делегацію, як і завжди, голова КМФСБ Сергій Якубишин.

Настрій на гру був дуже серйозним. По-перше, після дзвінкого ляпаса в «москву» (7:25) торік, хлопці прагнули реваншу; по-друге, по дорозі до Луцька кожен гравець отримав конкретне завдання на матч від голови КМФСБ; ну, і по-третє, кожному з нас хотілося довести, що ми чогось варті як в команді, так і особисто.

Сказано-зроблено, і з 10 години ранку до 10 години вечора «Адреналін» таки став адреналіном! Гравці закрутили такий триллер, від якого перехоплювало подих. Боротьба точилася за кожну партію, кожен забитий шар. Шальки терезів коливалися з одного на другій бік до останньої зустрічі, в якій Сергій Профатілов і Олександр Поліщук вирішували долю командного турніру. На жаль, я не зміг скористатися своїм шансом і поступився 1:2 (6:8,8:6,3:8). Отже, 15:17 і майже перемога…Але найцікавіше ще попереду!

Особисту першість розіграли Віктор Босик, Руслан Овсіюк, Олександр Грицюк і Олександр Поліщук. Олександри, поступившись у півфіналі, розіграли бронзу. Сильнішим, на радість всім нам, виявився Грицюк. Ну, а фінал вийшов просто феєричним! І Віктор, і Руслан показали, мабуть, свою найкращу гру, але більш стриманим і майстерним виявився Босик! 8:6 в контровій - і довгоочікувана особиста перемога Віктора! Треба було бачити, як раділи цьому успіху гравці нашої КОМАНДИ!!! Так, я не помилився, саме КОМАНДИ з великої літери, яка народилася 18 червня 2016 року, КОМАНДИ, в якій вісім гравців були об’єднані однією метою, КОМАНДИ, в складі якої не було байдужих і немотивованих людей!

Підбиваючи підсумки, хотілось би визначити впевнену гру Віталія Крупича, Олександра Грицюка, і, звісно, героя дня - Віктора Босика. Виконав своє завдання й Ігор Максимюк. Решта гравців, за рядом причин, не показали своєї найкращої гри, але будемо сподіватися на те, що все ще попереду.

Окрема подяка Сергію Маєвському та Миколі Скоропаду за підтримку нашої команди, було дуже приємно.

Ну і звісно, команда КМФСБ дякує нашим друзям-суперникам адреналінівцям, особисто директору більярдного клубу «Адреналін» Сергію Лук’янюку за гостинність і всіляке сприяння проведенню турніру. 

 

Додаткова інформація

Пошук по сайту