Адреналіновий weekend-2016

Три роки поспіль місцем проведення виїзного турніру КМФСБ обирає затишний клуб «Адреналін» СОК «AdrenalinCity», що у Луцьку.

            Цьогоріч  спробувати турнірний адреналін зголосилися 19 гравців з Вараша, Володимирця і Костополя.

            Підвищення майстерності спортсменів дозволяє федерації проводити ігри одноденних турнірів до трьох перемог. Забігаючи наперед, скажемо, що така практика дала свої результати.  Про безкомпромісність боротьби свідчить той факт, що 11 із 33 зустрічей турніру завершувалися в контрових партіях.

            Серед ігор першого туру слід виділити несподівано впевнену перемогу Сергія Якубишина над Сергієм Цапенком 3-1 та наднапружені матчі Мясненко - Дядечко 3-2, та Р.Заскалько – Скоропад 3-2.

            Загалом протягом турніру впевнену гру показали Сергій Маєвський, Микола Скоропад , Сергій Якубишин та  Петро Мясненко. І лише певні об’єктивні причини завадили першому і другому потрапити до чвертьфіналу.

           До «олімпійки» через верхню сітку вийшли В. Крупич, Р.Заскалько, С. Матвійчук,  Г.Дядечко, через «сито» нижньої -  П.Мясненко, В.Босик,  Г.Дядечко, С. Якубишин 

            Із цієї стадії справжнім «трилером»  став матч Матвійчук-Дядечко. Рахунок 3-0 на користь Сергія не відповідає розвитку подій у грі – всі партії закінчилися із однаковим рахунком 8-7.

             У інших чвертьфіналах як такої інтриги не вийшло. Грицюк і Босик «всуху» 3-0 переграли Заскалька і Якубишина. Лише одну партію віддав Мясненку Крупич 1-3.

            Не вийшло боротьби і у ½ фіналу. Лідери цьогорічного рейтингу Грицюк і Крупич  досить легко здолали Матвійчука і Босика 3-0.

            Третій раз поспіль у фіналі рейтингових турнірів зустрічаються Віталій Крупич та Олександр Грицюк. Два попередні фінали вигравав Крупич. І у «Адреналіні» він був близьким до перемоги. У четвертій  партії за рахунку 2-1 на свою користь, він, за розкритої позиції,  не забив простого «чужого», що дало можливість Грицюку завершити перемогою  четверту, а за нею і контрову партію. Наші вітання Саші!

            На церемонії нагородження голова КМФСБ Сергій Якубишин вручив переможцю і призерам кубки, грамоти і медалі. За професіоналізм та партнерську участь у проведенні турнірів федерації грамотою був нагороджений директор  більярдного клубу «Адреналін» Сергій Лук’янюк.

            Після виїзного турніру, чемпіонат міста бере невелику паузу і продовжиться вересневою «Кузнецовською пірамідою». 

Додаткова інформація

Пошук по сайту