Свято більярду «Більярдний weekend»

Завершення більярдного сезону 2013 року у місті ознаменувалося проведенням Кузнецовською міською федерацією спортивного більярду свята «Більярдний weekend», яке відбулося 22 грудня у клубі «Піраміда».

Програма свята була вкрай насиченою. Вісімка найкращих більярдистів міста за рейтингом КМФСБ розіграли призові місця у змаганнях з парної та динамічної піраміди.

У півфінала пара гравців Антон ДЄДУЛ та Юрій МИХАЛЬЧУК у драматичному поєдинку перемогли 2-1 парну командуВіктор БОСИК - Сергій ПРОФАТІЛОВ. Другий півфінал виявився не менш напруженим. Олександр ГРИЦЮК та Ігор МАКСИМЮК здолалии з рахунком 2-0 Олександра ЮДІНА та Михайла АСІРЄЄВА.

У матчі за третє місце В.БОСИК та С.ПРОФАТІЛОВ 2-1 перемогли О.ЮДІНА та М.АСІРЄЄВА.

Переможцем турніру стала пара О.ГРИЦЮК та І. МАКСИМЮК, які з рахунком 2-0 здолали пару ДЄДУЛ – МИХАЛЬЧУК.

Вперше у місті відбулися змагання з динамічної піраміди - різновиду гри, у якій битком слугує кольорова куля.

Турнір відбувався по звичній олімпійській системі з вибування після другої поразки. Здобувши по дві перемоги у перших турах до півфіналу вийшли Віктор БОСИК та Олександо ГРИЦЮК, із нижньої сітки, із однією поразкою, до них приєдналися Ігор МАКСИМЮК та Юрій МИХАЛЬЧУК.

Гравці, які були напарниками у змаганнях парної піраміди стали суперниками у фіналі «динаміки». У наднапруженому та нервовому поєдинку Олександр ГРИЦЮК у «контровій» партії переміг Ігоря МАКСИМЮКА.

Третє місце посіли Віктор БОСИК та Юрій МИХАЛЬЧУК.

У цей день, численні глядачі мали змогу спостерігати не тільки захоплюючі поєдинки «еліти» місцевого більярду, а і взяти участь у різноманітних більярдний конкурсах. Кожна вдала чи невдала спроба учасників зустрічалася сплеском емоцій. Слід відзначити, що відповідно до положення гравці з першої вісімки рейтингу участі у конкурсах не брали.

Серед переможців особливо слід відзначити Ірину ГРИЦЮК, яка у конкурсі «Чужа куля» зробила 6 вдалих спроб з 10 можливих.

У інших конкурсах перемогли Сергій МАТВІЙЧУК у конкурсі – «Кулю на місце», Сергій ЯКУБИШИН – у біллії та Сергій ЦАПЕНКО, який став найкращим одразу у двох – «Своя куля» і «Дуплет».

Переможці більярдних баталій були нагороджені від імені міської федерації спортивного більярду грамотами та призами.

Окрім того, організатори нагородили переможця та призерів чемпіонату міста 2013 року з більярду за підсумками трьох рейтингових турнірів. Перше місце у рейтингу КМФСБ посів ЮРІЙ МИХАЛЬЧУК, друге – Антон ДЄДУЛ, третє, за рівної кількості балів, поділили Олександр ГРИЦЮК та Віктор БОСИК.

Кузнецовська міська федерація спортивного більярду щиро дякує партнерам проведення свята: адвокатському об’єднанню «Прокопчук і партнери», магазину – салону «ЕКОМЕБЛІ» та більярдному клубу«Піраміда» за підтримку і допомогу у проведенні свята більярду. Здоров’я вам та наснаги для подальших звершень у професійній та громадській діяльності.

У наступному році федерація планує проводити турніри щокварталу з різних дисциплін піраміди. Тож запрошуємо усіх бажаючих взяти у них участь.

Кузнецовська міська федерація спортивного більярду

Додаткова інформація

Пошук по сайту