Кузнецовська піраміда-2019. Нам 10 років!

7 вересня стартує ювілейний, 10-й турнір «Кузнецовська піраміда» пам’яті Віталія Магдича, започаткований ГО «Рідне місто» в далекому 2010-му році.

За цей час турнір здобув свою багату історію, яку варто згадати в його перший «молодий» ювілей. З 2010-го року цей турнір став візитною карткою місцевого більярду, участь в якому беруть всі найсильніші гравці, доля яких за ці 10 років складалася по-різному.

Почнемо із найтитулованішого і найстаршого, Олександра Володимировича Юдіна, «Дєда», який вигравав «Кузнецовську піраміду» тричі – у 2011-му, 2012-му і 2016 му році. Цю людину насправді можна назвати легендою місцевого більярду. Незважаючи на поважний вік, «Дєд» продовжує виступати, активно тренується і явно намагається підкорити нові вершини.

Двічі, у 2015-му і 2018-му роках, перемагав Роман Заскалько, володимирецький кулемет, наш давній і добрий товариш, який і цього року буде боротися за самі високі місця.

Далі йдуть більярдисти, яким «Кузнецовська піраміда» підкорилася один єдиний раз. Почнемо з Віталія Червоного, першого переможця ( 2010-й рік). На жаль, він зник з наших радарів, але сподіваємось на його позитивні спогади про неповторні враження і відчуття першого турніру.

У 2013-му році переміг Юрій Михальчук, а сама фінальна гра з Олександром Грицюком, яка проходила під час святкування Дня Міста, зібрала рекордну кількість глядачів. Видовище, яке влаштували фіналісти своєю грою, запам’яталося надовго.

2014-й рік…Тяжка хвороба забирає Віталія Магдича, анексія Криму, війна на Донбасі…Але більярдне життя продовжується, продовжився і наш турнір, який відтоді присвячується світлій пам’яті його засновника. Цього року переміг Сергій Профатілов, а всі кошти, зібрані під час турніру, були передані на потреби військових.

І, нарешті, 2017-го року кубок переможця підкорився Віктору Босику, який довго і наполегливо йшов до цього успіху.

Передбачити результати цьогорічного турніру вкрай важко. Заслуговує перемоги лідер поточного рейтингу Віталій Крупич, наполегливо тренуються Сергій Маєвський, Юрій Левчук, Ігор Максимюк, Сергій Цапенко, Святослав Продащук, Сергій Матвійчук. На новий якісний рівень вийшли призери рейтингових турнірів Валентин Федіна і Михайло Ляшик. Не сказали свого останнього слова Віталій Ткач, Олег Ткачук і наш вараський кулемет Володимир Гряділь. З нетерпінням чекає на улюблену дисціплину Віктор Босик. Але особисто хочу побажати успіху Олександру Грицюку, якого ми всі щиро вітаємо з народженням донечки! Нагадаю, що Саша три(!!!) рази грав у фіналах (2013, 2014, 2018). Сподіваюсь, що 2019-й буде для нього вдалим.

Наостанок хочу привітати всіх з прийдешнім Днем міста, подякувати партнерам турніру: більярдному клубу "Lion" (Сергій Маєвський), компанії Blest (Володимир Іванов), відділу у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.

Любіть і грайте на більярді, удачі, гарної гри і хай переможе найсильніший!


Сергій Профатілов, член Виконкому ВМФСБ

Додаткова інформація

Пошук по сайту