Версія для друку

Комбінований успіх Віктора Босика

Комбінована піраміда поступово стає улюбленою дисципліною для Віктора Босика, адже за останні сезони він виграв пять із девяти турнірів із цієї дисципліни.

18 учасників розіграли чемпіонство на І рейтинговому турнірі чемпіонату міста з більярду, що 13-14 березня відбувся у більярдному клубі «Lion».

Родзинкою змагань стало нововведення - кожен матч відбувався з врахуванням ліміту часу. Це мало змінити тактику і стратегію гравців, спонукало до більш активних ігрових дій під час матчів.

У першому турі відносно несподіваним можна назвати тільки результат матчу Максимюк – Ткачук, де Олег в контрі здолав Ігоря. В інших матчах фаворити двобоїв не підвели.

Дуже рано залишили турнір такі міцні гравці верньої частини рейтингу як – Максимюк, Ляшик та Лукаш, програвши і другі матчі внизу сітки.

З підсумками матчів на вихід у 8-ку кращих учасниками чвертьфіналів стають Віталій Ткач (технічна перемога над Маєвським), Роман Заскалько (перемога над Ткачуком в контрі 8-7), Валентин Федіна (здолав за лімітом часу непоступливого Перчиця 3-2) та Юрій Левчук, що обіграв одного з прихованих фаворитів турніру Сергія Федаюка.

¼ фіналу. Чудовий турнір за грою вдався Віталію Ткачу. Не пощастило лише із суперниками. Поразки першому і другому номерам Босику і Крупичу в контрових партіях можна списати лише на силу суперників і певне невезіння спортсмена.

Володимир Гряділь досить легко обігрує кращого із володимирчан Романа Заскалька 3-0.

У драматичному матчі Святослав Продащук у вирішальній партії схиляє шальки терезів на свою користь у зустрічі із Юрієм Левчуком - 3-2.

Продащук разом із Федіною знову стає учасником матчу-триллеру. Вкрай серйозно налаштований Валентин повів 2-0, Святослав відіграє партію і близький до перемоги у четвертій, але невблаганний часовий ліміт краде у нього шанс вийти до фіналу.

Другу перепустку до фіналу розіграли Босик та Гряділь. Перебіг тактично грамотного матч з обох сторін Віктор схилив на свій бік у еншпілях першої, другої і четвертої партій. 3-1 на його користь.

Фінал! Федіна знову чудово стартує. Декілька невеликих серій і з рахунком 8-4 він виграє у першій партії. Босик відповідає «вікторією» у другій партії, забивши складного восьмого свояка. Ситуація у матчі загострюється, прекрасні удари чергуються із невимушеними помилками. Вносить свій вплив у перебіг матчу і ліміт, примушуючи суперників невиправдано ризикувати. У вирішальній контровій партії більший ігровий досвід Босика дався взнаки. Баланс атаки і відіграшу приніс Віктору перемогу 8-5 у партії, матчі і у турнірі загалом!