"Кузнецовська піраміда": 16 кращих продовжують боротьбу

6 вересня розпочався V міський турнір з більярду «Кузнецовська піраміда».

На відкритті змагань щирі та теплі слова про Віталія Магдича прозвучали з вуст організаторів та гравців. Його память присутні вшанували хвилиною мовчання.

Ініціативу міської федерації спортивного більярду підтримали гравці та вирішили під час проведення турніру провести благодійну акцію по збору коштів для потреб українських військових у зоні проведення АТО.

Щодо спортивної складової турніру, то схема проведення не дає гравцям можливості розкачуватися. Та й динамічна піраміда така  гра, що рахунок 7-0 – це ще далеко не перемога в партії.

У перший день турніру фаворити здобули свої перемоги. Найважче з них було Ігорю Максимюку. Дебютант змагань Павло Олещук чинив гідний опір і програв лише у контровій партії.

Вперше на офіційному турнірі у Кузнецовську висадився чималий «десант» з сусіднього Володимирця. Забігаючи наперед, зазначимо, що Роману Заскальку (призеру минулорічного турніру) та Геннадію Дядечку вдалося вийти до 1/8 фіналу.

Другий ігровий день приніс багато несподіваних результатів – до 8 кращих не зуміли пробитися Олександр Юдін, Юрій Михальчук та Ігор Максимюк. Першого та другого, показавши чудову гру, здолав Сергій Профатілов. Максимюк же досить несподівано  склав зброю перед, набираючим оберти, В’ячеславом Петруком.

А вже у суботу на глядачів чекають останні три зустрічі 1/8 фіналу: Босик – Горбачук, Цапенко-Дядечко, Крупич – Дєдул  та чотири чвертьфінали. Початок ігор о 9.00 год.

Приходьте - буде цікаво!

 

Додаткова інформація

Пошук по сайту