І знову Грицюк найкращий

6 та 7 грудня продовжилися ігри першості РАЕС з більярду. У першому турі верхньої сітки були зафіксовані такі результати:

Омельчук – Дєдул 2-0
Грицюк – Юдін 2-1
Михальчук – Назарук 2-1
Заскалько Р. – Асірєєв 2-1
Крупич – Кладюк 2-1

Максимюк – Герасимчук 2-0
Матвійчук – Босик 0-2
Дядечко – Профатілов 2-0

Другий  тур верхньої сітки:

Омельчук – Грицюк 1-2

Михальчук- Заскалько Р. 2-1

Крупич-Дядечко 0-2

Босик –Максимюк 1-2

У нижній сітці за вихід до 8 кращих В.Босик переміг А.Дєдула 2-1, В.Крупич – Б.Назарука - 2-1, І.Герасимчук був кращим за І.Омельчука 2-0, у райцентрівському «дербі» Р.Заскалько здолав дебютанта О.Кладюка 2-1.

Складні перипетії турнірної сітки звели вже у чвертьфіналі 1 і 2 номерів рейтингу КМФСБ О.Грицюка та В. Босика. Інші пари ¼ фіналу склали: Р.Заскалько –Г.Дядечко, В.Крупич  - Ю.Михальчук та  І.Максимюк -І.Герасимчук.

  Незважаючи потенційну рівність суперників у парах, велику кількість напружених партій,  всі матчі цього раунду закінчилися із рахунком 3-0.

У напівфіналах Олександр Грицюк,  перемігши у перших двох партіях 8-7, 8-7 Віталія Крупича, третю партію зробив майже формальністю.

Із п’яти партій складався матч Романа Заскалька і Ігоря Максимюка. Перемігши 3-2 представник райцентру вперше вийшов до фіналу.

Вже не вперше зустрічі за третє місце у рейтингових турнірах під егідою КМФСБ закінчуються із «сухими» рахунками. Не став виключенням у цей – представник РАЕС Ігор Максимюк у трьох партія здолав Віталія Крупича.

Фінал між Олександром грицюком та Романом Заскальком виправдали сподівання численних глядачів. У дебюті повів Грицюк 2-0. Заскалько неймовірними зусиллями зрівняв рахунок у зустрічі 2-2. У вирішальних партіях майстерність та турнірний досвід Саші зіграли вирішальну роль. 4-2 по партіях і Грицюк вкотре довів, що він на даний час найсильніший більярдист міста.

Кузнецовська міська федерація спортивного більярду дякує Організації молоді РАЕС за сприяння розвитку більярду в місті, адже грудневий більярдний турнір  став у місті енергетиків вже доброю традицією.

Відкритою першістю РАЕС завершився чемпіонат міста з більярду 2014 року, який складався із 5 турнірів (чотири кращих для кожного гравця йшли до заліку). На вершині рейтингу із 208 балами Олександр Грицюк. На сходинку вище порівняно із 2013 роком піднявся Віктор Босик – він другий. Найбільшого прогресу як у грі та у рейтингу досягнув Віталій Крупич. Він за підсумками року посів третє місце.         

Загалом у всіх турнірах цього року взяли участь 42 більярдисти.  Із показниками кожного гравця ви можете ознайомитися  у розділі «Рейтинг».

Додаткова інформація

Пошук по сайту