"Більярдний weekend" завершив більярдний сезон у місті

 Вдруге у місті Кузнецовською міською федерацією спортивного більярду було проведено свято «Більярдний weekend».

22 грудня вісім кращих гравців рейтингу КМФСБ цього року - Олександр Грицюк, Віктор Босик, Віталій Крупич, Ігор Максимюк, Антон Дєдул, Сергій Профатілов, Сергій Матвійчук, Юрій Михальчук взяли участь у турнірі з комбінованої піраміди. Змагання з цього  найскладнішого різновиду піраміди  проводилися вперше.

У ході турніру, програвши по дві зустрічі, вибули із змагань Профатілов та Матвійчук. Зупинилися за крок до півфіналу Босик та Максимюк. 

Великий інтерес у глядачів викликали півфінальні поєдинки. У них Антон Дєдул у нелегкому для себе матчі виграв 2-0 у Віталія Крупича. Також нелегко далася перемога Юрію Михальчуку над фаворитом змагань Олександром Грицюком 2-1.

У зустрічі за «бронзу», засмучений поразкою в ½ фіналу, Грицюк не зміг скласти гідної конкуренції Крупичу. 2-1 і Віталій стає третім.

У фіналі впевнена гра «свояків» з руки та позиційних «чужих»  дозволили Юрію Михальчуку взяти гору над іншим фіналістом  Антоном Дєдулом.

Таким чином, Юрій став першим чемпіоном змагань з комбінованої піраміди в місті.

Як і минулоріч дуже цікаво відбувалися більярдні конкурси. Окрім першої вісімки гравців рейтингу, яка, відповідно до положення,  права участі у конкурсах не мала, всі присутні могли продемонструвати свою більярдну майстерність у статичних ігрових позиціях. Справжнім откровенням конкурсних баталій став виступ Юрія Шинкарука. Поклавши 8 шарів з 10, він переміг у конкурсі «Чужа куля». Не було рівних Юрію і у змаганнях  «Своя куля» та «Куля на місце». У складному конкурсі «Дуплет» перемогла Ірина Грицюк, а біллію виграв Вадим Переходько.

На церемонії нагородження, окрім призерів турніру з комбінованої піраміди та переможців більярдних конкурсів, за підтримку розвитку спортивного більярду в місті грамотами КМФСБ були відзначені більярдний клуб «Піраміда» та Організація молоді ВП РАЕС.

Також свої заслужені красені-кубки отримали переможець та призери підсумкового рейтингу КМФСБ-2014 р. Як ми вже повідомляли  із 208 балами першим став Олександр Грицюк. Віктор Босик став срібним призером. Третє місце посів Віталій Крупич.        

Незважаючи на непрості часи, протягом 2014 року Кузнецовською міською федерацією спортивного більярду було проведено 5 рейтингових турнірів, показові турніри з парної та  комбінованої піраміди, виїзний турнір м.Луцьку «Адреналіновий weekend на Волині», матчеву зустріч «Кубок дружби» між збірними командами Дубно і Кузнецовськ. Загалом у цих стартах  взяли участь 42 учасника.

Тож запрошуємо усіх шанувальників улюбленого виду спорту взяти участь у змаганнях, які проводитимуться під егідою КМФСБ у 2015 році.

Додаткова інформація

Пошук по сайту